reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

ufff w Toruniu masakra ;/ szro, buro i ponuro ;(
Do tego zdenerwowalam sie po rozmowie z mamą :( Wczoraj miałam połowkowe usg , a jutro idziemy na 4d- lekarka stwierdzila, że to najlepszy czas, bo będzie dużo widać, a że M nie mógł być wczoraj przy nas to przy okazji w końcu zobaczy nasze dziecko na żywo. na to moja mama, że znowu usg, że ona nie jest pewna, czy to takie nieszkodliwe,że mam robione za często, że to , że tamto, poczulam sie jak wyrodna matka, która nie myśli o dziecku tylko o zaspokojeniu własnej ciekawości ;/
 
reklama
karolq - bardzo ladna i oryginalna ta Wasza pioseneczka:)
My tezchcielismy inna niz ta tradycyjna i wybralismy ta:
YouTube - Dzięki Wam
Piosenka jest super, tylko maly minus wszyscy plakalismy jak koty :)))

Julisia - strasznie sie ciesze ze psiurki sie znalazly :D

A co do pogody umnie tez szaro i ponuro....
 
Julisia super że psina wróciła, tak to na wsi bywa że psy się włóczą czasem za sukami
Bra a nie przejmuj się mamuśką, usg nie jest szkodliwe dla naszych maleństw i już. Gdyby było to na każdej wizycie by tego usg nie robili tym bardziej że dodatkowo za to kasy nie biorą a jednak trochę czasu takie usg mu zajmuje.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :-)

My obdarowaliśmy rodziców wielkimi bukietami kwiatów, była moc wzruszeń.

Apetyt mi dopisuje, ciągle coś jem. Tylko zauwazyłam, że po większym posiłku, to jestem jak bania, długo ze mnie schodzi. Nie wiem czy to Mały jakoś przyciska, czy co? W każdym razie już mam 7 kg na plusie, martwię się co to będzie, bo mam sporo własnej rezerwy. Powtarzam sobie, że to nieważne, najważniejsze by dzieciak rósł zdrowo, ale doła czasami łapię.

Po pracowitym poranku, straciłam wenę. Niestety dostałam nowe zadania od szefowej, więc trzeba się zabrać...
 
Ypra ja przytyłam w poprzedneij ciąży 20 kg, do takiej dokładnej wagi sprzed ciąży (170cm wzrostu 67kg) doszłam po ok 1,5 roku ale spoko pewnie że dziecko najważniejsze a przy karmieniu wyciąga z mamusi te kg
 
Witam sie deszczowo, u nas leje po szybach... :)
wypilam wlasnie cappuccino nescafe z bita smietana i polewa czekoladowa, normalnie orgazm kubkow smakowych :p
i czuje, ze leb mnie zaczyna bolec, bleee
przychodzi dzis do nas kolezanka moja z corcia-kolezanka Aleksia, wiec przynajmniej nam umila dzionek :)

Milego dnia Wam wszystkim Mamusie :*
 
reklama
Hej Kochane :) Jakoś dziś nie w sosie jestem i trochę mnie głowa boli. M mnie tuczy, bo przyniósł mi słodkie bułki z kruszonką i takie cynamonowe też pyszniaste. Do tego zrobił mi kakao jak się kąpałam i to wszystko czaekało na mnie w pokoju jak wyszłam z łazienki i tak patrzyło... No i już nic nie ma :zawstydzona/y: Żarłok jestem.

Co do podziękowań na ślubie to u mnie nie było nic takiego, bo nasi rodzice nie chcieli. Moja teściowa bardzo szybko się wzrusza i wystarczyło, żeby o czymś rozmawiać co było związane ze ślubem i ona już ryczała, więc kategorycznie zabronili nam robić jakiekolwiek sceny na weselu. Moja mama to tez płaczka, więc się też ucieszyła :) Ale nie powiem mieliśmy plan, żeby im dać po Oskarze takim filmowym z grawerem jakimś i data ślubu, no ale skoro nie chcieli na weselu to jakos się potem po kościach rozeszło i nie wyszło.

Julisia dobrze, że już psiaki wróciły :)
 
Do góry