reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

moją waga sie przejmuje, bo na plusie już ponad 5 kg, a gdzie tu jeszcze... mam 1,60 w kapeluszu, więc na zbyt wiele nie mogę sobie pozwolić. To sprawa psychiki, bo najlepiej czulam sie przy 48 kg, a jak waga wskazywała 52 kg to czułam się okropnie...to była taka granica, która dyktowała dietę. teraz wskazuje ponad 53 i gdybym sie na tym skupila, pewnie bym sie podołowała. ale skupiać sie na tym będę po porodzie, teraz postanowiłam, że ograniczę tylko słodycze, bo tych to ja wpierdzielałam sporo ostatnio ;)))
 
reklama
Tak się cieszyłam że wybierzemy się w góry chociaż na tydzień a tu się okazało że u mojego Ł zwolnił się pracownik i on na urlop nie idzie :wściekła/y:wku.... się można zawsze tak ma z urlopem. Siedzę sobie w domu już 2.5 m-ca na L4 i mam dość, gdyby tak już była wiosna to co innego
Kamcia ja też nie w temacie :zawstydzona/y:
 
Kamcia nie przesadzaj bo ja Ci odpisałam :-p

a no faktycznie....:zawstydzona/y:

nie nie biorę się za malowanie... ale robimy od Vi prezent na dzień babci i dziadka dla naszych rodziców..
i wpadlismy na pomysł zeby zrobić taki obraz Zdjęcie-Obraz Twojego Dziecka na płótnie 50x70 (1393751805) - Aukcje internetowe Allegro
tylko trzeba wybrac czy chce się matowe , czy błyszczące .. a ja nie mam pojęcia....:confused:
no i musze dac im odpowiedź jeszcze dzisiaj żeby wszystko doszło na czas:szok::tak:
 
reklama
Do góry