reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Kamcia lacz tematy, bo wiesz jak czasem rozmowa w jednym dziale moze zejsc na inny albo podobny temat ;-)

Ktos wyzej napisal o bolach kregoslupa, ja znalazlam na to sposob i to calkiem przypadkiem. Wspominalam juz chyba wczesniej, ze jestem strasznym zmarzlakiem i ze ciagle mam lodowate stopy, a ze nie mam farelki tylko przyjaciolke suszarke :-D no i w mojej sypialni strasznie jest zimno to czasem przed snem wlaczam sobie suszarke, klade sie na boku i grzeje sobie plecki, wiecie ze od kad tak robie to ani razu nie bolaly mnie plecy? A uwierzcie mi mialam z tym duuuzy problem juz przed ciaza, teraz edyne co mi dolega to bol nadbrzusza przy dluzszym siedzeniu.

A co do porodu to ciagle wzbranialam sie przed rdzeniem z mezem, ale od kiedy sam sie ostro wybiera na porodowke to chyba chcialabym aby byl przy mnie ale pod warunkiem ze nie bedzie widzial punktu glownego, nigdy nie pozwolilabym mu zajrzec w oko demona podczas calej akcji :-D jakby stal kolo mojej glowy i trzymal mnie za reke ale nie widzial co tam dokladnie sie dzieje to zgodzilabym sie
 
reklama
Dziewczyny sama się wystraszyłam tym szpitalem. Tym bardziej,że nie czuję dziś ruchów dzidziusia. Chciałam jechać od razu z przychodni a mój M stwierdził,że najpierw do domu zjemy obiad i piżamę muszę spakować,bo pewnie mnie położą. Aż mi łzy stanęły jak o tym pomyślałam. obiad zjadłam ale piżamy nie zabrałam ze sobą :)

Kamcia łącz te tematy.

Mandrzejczuk dobry pomysł z tą suszarką. Mi moja siostra polecała termofor (zapomniałam zabrać jak byłam teraz u niej w święta:( )
 
o wlasnie, z tym archiwum bedzie dobra rzecz. Wogole czasem tworzy sie za duzo tematow, a moznaby je polaczyc i np. w jednym temacie ogolnie o tym i o tym gadac, bo ja sama mam sklonnosci do zadawania kilku roznych pytan w tym samym temacie :tak: ale to dlatego, ze jestem straszna gadulka, nawet moje klientki mowia, ze geba mi sie nie zamyka :-D

No wlasnie a dzisiaj Sylwester!!!!!!!! Gdzie sie bawicie? Ja robie w domku domowke bedzie moja siostra i 2 pary znajomych, w tym jeszcze jedna ciezarna, a mialo przyjsc jeszcze jedno malzenstwo ciezarne, ale cos tam marudzili na temat pieniedzy i nie przyjda chyba...Ale za rok to juz na bank uderzam gdzies na jakasm kulturalna impreze do lokalu :tak:
 
reklama
Hej kochane :)
My idziemy do klubu dziś na imperzkę :) Już nie moge się doczekać :-) na 14 idę na makijaż i na 18 idziemy najpierw do znajomych, żeby się towarzystwo poznało, bo będzie kilka osób zupełnie nieznanych nam do tej pory, no i przy okazji się zakropią troszkę ;-)A o 20 zaczyna się zabawa w klubie :) Michał właśnie się położył na troszkę, bo znów wstał o 5 rano i pewnie padłby o 22 hahahahah a tak kimnie się trochę i będzie lepiej. A ja się kręcę po domu i jakoś nie wiem co ze sobą zrobić. Może kawusia?
 
Do góry