reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Codziennie robie jej awantury ale nie dociera jakby była tempa jak obuch siekiery!! Kiedyś powiedziałam żeby wypi...a bonie wytrzymałam. Właśnie jej nawsadzałam:wściekła/y:
 
reklama
Biedna poziomeczka, dziewczyny maja rację niech sama sprząta skoro i tak siedzi w domu i nic nie robi to może się nauczy szanować pracę, jak nie czyjąś to chociaż swoją.

A ja co chwilkę wymiotuję i zaczął się stan podgorączkowy. Masakra jakaś jak ja się źle czuję. Dzowniłam nawet do swojej lekarki czy to nie grozi maleństwu, ale póki co jest ok. Jemu nic a ja muszę pocierpieć. Najgorsze, że wymiotuję nawet po kilku łykach wody, a tak mi sie potwornie pić chce.
 
Ona po sobie nie sprząta tylko stwarza pozory że coś robi,całymi dniami gapi się w tv

melia kochana elektrolity by Ci się przydały,zatrułaś się czymś?
 
Poziomki współczuję sprzątania po takiej osobie!!! A malucha klepnij w pupcie:):)

Melia bidulko a może to grypa żołądkowa??
 
reklama
Ale ty się dajesz :-p:-p:-p

A widziałyście,że się pojawił już na forum wrzesień 2011 ?? Ale ten czas zapiernicza.
 
Do góry