reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

melia - kiecka piękna. Ja nie kupiłam nowej, ubieram jedyną w jakiej nie będę wyglądała jak nieszczęście (reszta jest dopasowana i mogłaby trzeszczeć w szwach) ale za to wzięłam sobie wolne i zapisałam się na makijaż :) Co prawda wolne też po to żeby chociaż pół dnia w spokoju sobie pochorować bo smarkam i kaszlę. Biorę *spam*, wczoraj wypiłam mleko z masłem, miodem i czosnkiem (musiałam nos zatkać żeby wlać to w siebie) a dzisiaj zrobię syrop z cebuli. Jeśli znacie jakieś inne sprawdzone sposoby to poproszę.
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Właśnie wróciłam z usg, w skrócie to najważniejsze, że wszystko ok, lekarz powiedział, że na 100 % chłopiec. Zaraz opiszę resztę w wizytach.

Uzbierało mi się 10 stron do nadrobienia ;-)
 
salsera jak ja niedawno chorowałam to na katar świetny okazał się Sinupret, to tabletki bezpieczne dla ciężarówek i dostępne w aptece bez recepty :) Brałam po 2 kapsułki 3 razy dzienniei po kilku dniach przeszło. Z kaszlem się do tej pory męczę, ale jakoś się trzymam.

Ja w żadną swoja kieckę nie wejdę i stwierdziłam, że w sumie kiecka taka dość uniwersalna, bo na wesele jeszcze idziemy w kwietniu(jak dam radę się dotoczyć :-D) to też będzie dobra.

ypra gratuluję synusia :)
 
melia-kiecka zajebiaszcza!!!

Słyszałam ,ze x-lander to bardzo dobre wózki! moze tez pozwolimy sobie na taki, zwłaszcza,ze łózeczko pozycza nam kolezanka, wiec mozemy zaszalec z wózkiem ;)
 
A mnie właśnie wymioty pogoniły do łazienki i teraz jakoś mi tak słabo :-( jeszcze sama w domu jestem bo M był na chwilkę i pojechał po leki dla dziadka bo zamówiliśmy wczoraj. Ciekawe, czy mnie jakiś wirus złapał, czy też jak Misiek mój dwa dni ntemu się przytrułam czymś, bp w sumie to już wczoraj coś mnie kręciło w brzuchu. Źle mi :-(

My Myślimy nad wózkiem Mutsy Urban Rider, tylko że nowe są drogie, więc poszukamy używki.
 
Ostatnia edycja:
Melia spróbuj na wymioty rozgazowana coca cole wypić ja na sobie nie próbowałam ale na dzieci działa innym podobno tez podziałało.
Mi tez sie podoba ten wózek Mutsy i podobny jest z Maxi cosi ,niema to jak wózek na duzych kołach można jezdzic wszędzie i snieg nie straszny :-D ja jedynie bym nie kupowała tej gondoli tylko fotelik i siewdlisko uważam ze to wystarczy :-)
 
Przebrnęłam :-)

Co do tematu chust, to bardzo mi się podobają. Boję się jednak, że przy moich zdolnościach manualnych Małe zaliczy glebę ;-) Pootwierałam sobie wszystkie linki (dzięki za umieszczenie) na temat chust i może uda się w pracy przeczytać. Nie mogę na niczym innym się skupić.


Odnośnie wózków, to ja jestem zielona. Musimy zacząć się rozglądać...

A sylwka spędzamy w domu. 1-szy mam ochote spędzić je spokojniutko w domu :-)
 
nie oddałam jeszcze ale zgłosiłam się. Mogą nigdy ode mnie nie chcieć. Ale jakby coś to chciałabym, to takie moje dziwne marzenie, uratować może komuś tak życie...

Ja wysłałam zgłoszenie wraz z moją siostrą do Poltransplantu chyba w lutym.... i do tej pory cisza...
chyba tak bardzo im nie zależy...

Melia - śliczna sukienka
Co do chusty - sama nie wiem, pewnie sie nie zdecuduję. Bo tak sobie myslę, że przyzwyczaję maleństwo do prawie ciągłej bliskości, a później je zostawię idąc do pracy... jakoś tak nie umiem..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry