reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Marzenko robiąc w tamtym tyg. badania zrobiłam sobie też poziom magnezu i mam w normie... Muszę więcej świeżych warzyw i owoców jeść, bo ostatnio tylko ogórki konserwowe, a z owoców pomarańcze


Melia przepiękna choinka:):) A czy i dla mnie tam jakiś prezent się znajdzie :zawstydzona/y::-p
 
Witam,
Chciałabym pozdrowic wszystkie mamy z maja 2011.. Jestem tu nowa...
Dziś mam połowę 17 tyg. i termin porodu w karcie ciąży mam na 29 maja 2011...
Jeszcze nie wiem co siedzi u mnie w brzuszku i mozliwe, ze dowiem się dopiero na usg połówkowym, bo bardzo bym tego chciala..
Pozdrawiam ;)

a>
 
Ostatnia edycja:
Paulineczka witaj :) Widzę że mamy taki sam termin :) I tez jeszcze nie wiem jakiej płci będzie łobuziak a liczę że na półówkowym się dowiemy.
 
]Salsera witaj;)
Ja połówkowe mam 13 stycznie i się już nie mogę doczekać...
Moje przeczucia, że to będzie dziewuszka, ale czas pokaże..;)
Najważniejsze oby zdrowe..
A jak tam Twoje samopoczucie??
Bo Ja praktycznie od samego czuję się bardzo dobrze...
Tylko nie kiedy bywały omdlenia ..:-(


f2w3dqk3ges2vs40.png
 
Ja też czuję się świetnie, a też zdarzyło mi się zrobić słabo w autobusie, ale to nic. Na połówkowe umawiamy się dopiero na koniec stycznia - radzą 23-24 tydzień. Dopiero wtedy można ocenić wszystkie parametry a także ostatecznie kształtują się już rysy twarzy maluszka podobno. Dlatego wolę trochę poczekać niż miałabym dwa razy do tego podchodzić bo czegoś tam nie będą w stanie sprawdzić. Ale może co gabinet to inny sprzęt i inne wskazówki dają.
Na początku miałam przeczucie na chłopca, ale teraz to już sama nie wiem.
 
reklama
Salsera
Mi mój lekarz zalecił w 20 tyg. więc słucham się jego..
Jak tak powiedzial to tak będzie;) Ja chodzę prywatnie więc jak się nie dowiem teraz przy kolejnej wizycie to może przy następnej około 24 tyg.. ;)
I fajnie, że też czujesz się bardzo dobrze;))
 
Do góry