reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

i mnie gardlo boli juz 2 dzien tak mi na migdaly cos pada, ze pieka mnie i ledwo mowie, moze przewialo mnie wczoraj na rynku, bo mierzylam spodnie i sweterek mialam co prawda rajstopy ale to nic...wczoraj wysprzatalismy z mezem mieszkanko ubralismy choinke i o maly wlos nie nakrylam meza na chowaniu dla mnie prezentu, az sie skrzywil mowiac, ze ja zawsze musze wszyskto zepsuc :-D no ale jestem twarda i nie zajrze mu do tej szafy. Ale mam za to problem co jemu kupic? Zastanawiam sie nad skorzany portfelem, bo kupil niedawno jakis bubel z allegro i juz mu sie rwie, a wy co kupujecie?
haha to ja mam zawsze tak z moim ... że jak on sobie coś zaplanuje to ja zawsze to popsuje...:-p
np chciał mi kupić laptopa na urodziny bo stary mi się psuł.. a ja do niego jakiś czas wcześniej że musimy kupić laptopa.. i mu trułam i trułam a on miał to w planach ;-)
chciał mi kupić zestaw biżuterii na walentynki , a ja do niego że na walentynki to możesz mi kupić tenb zestaw co mam w sklepie :-p
i zawsze to co chce kupić to mu powiem wcześniej:-Dalbo już po kupnie;-)
np kupił mi na zakupach pierścionek od tak , uwielbiam bizuterię więc nie ma zakupów bez wejścia do jubilera:-p i do niego że kupuję sobie pierścionek a on mi nie każe:eek: w szoku byłam.. wkurzona wychodze ze sklepu a późńiej daje mi pierścionek bo już miał kupiony w innym sklepie:-D i chciał mi niespodziankę zrobić;-)
i zawsze tak jest... zawsze:-D:-D:-D:-D po prostu myslimy o tym samym.. hihi

za to mi niespodzianki wychoza idealnie:tak:

dziś mnie trochę nie będzie bo am gości ale nadrobię wieczorkiem;-)
miłej niedzielki
 
reklama
Witam i ja sie niedzielnie.
Dzisiaj miałam koszmarną noc, prawie wcale nie mogłam spać, co chwila nachodziły mnie głupie myśli, które w żaden sposób nie mogłam wyrzucić z głowy, a jak już nad ranem zasnęłam to śniły mi się jakieś koszmary. To wszystko jest spowodowane środową wizytą i usg bo bardzo ale to bardzo się jej boję, wiem że lekarze widzieli nerki u naszego Synka ale teraz to zbliża sie ten czas kiedy dowiadywaliśmy się o całej naszej tragedii stąd ten strach, że znowu będzie coś nie tak, że nerki nie funkcjonują prawidłowo. Boże dziewczyny i jak tu wytrwać do środy, chyba zwariuję.
 
Alex wspolczuje ci bardzo, choc moze teraz wspolczucia nie potrzebujesz tylko wsparcia. Wierze, ze u ciebie bedzie wszystko dobrze. Trzymam mocno kciuki za to.
Moze, zeby czas ci szybciej zlecial zajmij sie jakimis porzadkami, zakupami czy czymkolwiek innym, co odciagnie twoje mysli na kolejne dni.
Ja mam scan we wtorek i ciagle szukam czegos do zrobienia, zeby nie myslec, choc trzeba przyznac, ze nie mialam takich problemow jak ty i nie moge sie porownac.

Trzymaj sie cieplo. Bedzie dobrze.
 
Alex trzymaj się, nie pozostaje nic innego jak czekać. W tej materii niestety jesteśmy zdani na los. Jeszcze trzy dni i będziesz spokojna, to jest niemożliwe, żeby trzeci raz poszło nie tak. Poza tym sama mówiłaś, że USG nie wykazało nieprawidłowości, teraz tylko potwierdzi, że wszystko jest w porządku a dzidzia zdrowa i da ci jeszcze popalić :-):tak:
 
Tak mnie dzisiaj coś tknęło żeby sprawdzić jak się czują majówki 2011:)
Życzę Wam spokojnej reszty ciąży oraz bezstresowego rozwiązania. Pamiętam jak ja nie mogłam się doczekać kiedy Adaś przyjdzie na świat i proszę, siedzi pulpet obok mnie i uważnie obserwuje ekran:p.
Pozdrowienia dla wszystkich majówek 2011 od majówki 2010

edit: jeżeli nawet nie przechodzicie ciąży książkowo albo są wykryte jakieś nieprawidłowości to nie stresujcie się. Wszystko będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Alex to tylko 3 dni!! Tak trzeba myśleć,wyniki i badania masz dobre nic złego się nie dzieje! dziecko bardzo odczuwa Twój stres.
Trzymaj się kochana będzie dobrze zobaczysz w środe pochwalisz się pięknymi fotkami zdrowego dużego bobasa&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dzięki kochane jesteście cudowne, wsparcie i dobre słowo wiele dla mnie znaczy. We wtorek będę miała już swojego Mężusia przy sobie bo specjalnie przyjeżdża szybciej z zagranicy, żebyśmy razem poszli na wizytę, więc będzie mi już trochę łatwiej.
 
reklama
I widzisz Słoneczko jeden pozytyw już masz, a w środę będziesz nas tu obsypywała po wizycie samymi dobrymi wieściami i fluidami :):):):):):)
 
Do góry