reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

kamcia- można pewnie że można ale wiesz chyba jak to jest jak coś sobie zaplanujesz a potem nici z tego ... no po prostu przykro się robi i już :-(
ale jest światełko w tunelu dzwonił M że nie jest tak źle że długo już mu nie zejdzie a wiadomo mimo wszystko są tez tego plusy - dodatkowa kasa ;-)

Dzięki na pewno poczytam ale pocieszam się faktem że jednak Nasza dzidzia to będzie Nasza dzidzia ;-) bedzie rosła na jego oczach i będzie mógł uczestniczyć we wszystkim co będzie jej/jego dotyczyć więc i bedzie miał czas na oswojenie się ze wszystkim a tu nagle ktoś wtargnął na jego terytorium a na dodatek zajął mu jego mamę.
 
reklama
na placu zabaw nigdy nie mieliśmy problemu zawsze się dzieli :-) a tu jednak coś mu nie pasowało nie powiem że w ogóle nie chciał dać ale dał tylko na chwilkę :tak:
 
Z jedynakami tak bywa (choć to nie reguła), my uczyliśmy od początku Zuzkę dzielenia się, nawet jakiś czas pilnowałam drugie dziecko, są psy a i tak wyrasta na egoistkę. Nie lubi się dzielić, ustawia dzieci w pokoiku po kątach, jest zazdrosna o nas, o dziadków, o zabawki, o wszystko. Wychowanie to jedno ale z genami się nie wygra...
 
Witajcie :-)

Dziś sprzataliśmy nasze mieszkanko, mąż się wspaniale spisał. Ale i tak jeszcze zostało sprzątania, a ja już spasowałam.
M się uczy a ja mam chwilkę na bb zanim pójdziemy na imprezę.
Nabrałam ochotę na arbuza, tymczasem zajadam mandarynki.
Miałam wielką chęć udać się do fryzjera przed świętami, ale mój to się upiera bym miała długie, no i dałam sobie póki co spokój. Pewnie nie na długo ;-)
 
Witam się i ja :-)
Chciałam się pochwalić, że z okazji jutrzejszych urodzin dostałam od mojego A. poduszkę do spania i karmienia.:happy2:
Wyprobuje ją dziś i zdam relację jutro :-)
Pozdrawiam
 
Ja bylam na zakupkach ale arbuza u mnie w biedronce nie bylo :-( a ja tak go lubie...
No ale pocieszylam sie pierogami z truskawkami ;-) A teraz nie pozostaje nic innego jak chipsy i przed telewizor, bo ja w ten mróz to juz sie nigdzie nie wybieram brrr:)
 
Futrzaczek mamy synków w tym samym wieku, nagimnastykujemy się tłumacząc,
tłumacząc i jeszcze raz tlumacząc. W piasku też nie mieliśmy problemów ale teraz są w takim wieku że muszą nas trenowac ;-) jak to jest postawic na swoim.
 
reklama
Do góry