reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Futrzaczku ciężko powiedzieć czy się uspokoiło wciąż mam skurcze pobolewa mnie podbrzusze cały czas mam taki dziwny śluz ale uznali że już teraz to mogę w domu czekać. W razie co to mogę u siebie w mieście rodzić.
 
reklama
Madzik wypuścili inaczej samabym uciekła. Ostatnia noc było tak zimno bo ogrzewanie już wyłączone pogoda do bani zimno jak diabli i z bólem gardła do domu wróciłam. No ale ja to ja jestem dorosła a co mają te biedne maluszki powiedzieć. Jakbym miała tam dziecko to bym w środku nocy robiła jazdę. Rozumię że nie mogli przewidzieć że w maju będzie tak zimno no ale trzeba być jakoś na takie sytuacje zabezpieczonym mając dzieci na odziale. Ja pod trzema kocami spałam i w grubej pidżamie i szlafroku, a jak w nocy na siku musiałam iść to 3 razy zastanawiałam się czy już warto może jeszcze trochę wytrzymam.
 
Styna ciesze sie ze jestes jeszcze w 2paku chociaz bylam pewna ze juz urodzisz. W Pl maja tendencje do przegrzewania sal...

Umieram dzisiaj..glowa mi peka,zab pobolewa pada wiec bachornia daje czadu...Nie moge ibuprofenu a paracetamol to...
Gabi obciela grzywke Lence...echh
 
Co tu tak pusto znowu??


Humor mam do d. Do d. do potęgi k.....


Styna w domu. dobrze.
A co z Alex ? ... tak dawno się nie odzywala, myślałam dzis o niej ...

Zimnica na maksa, jeszcze chwila i będzie powtorka z tegorocznej Wielkanocy :/
 
Witajcie!
Ja dosłownie na chwilkę, sorki że sie nie odzywałam, ale cały tydzień zasypiałam razem z Oli, jestem mega zmęczona. Z Olim tak nie miałam, a teraz mogłabym spać na stojąco wszędzie i o każdej porze.
Jutro wyprawiamy urodzinki Oliwierkowi, więc uciekam do łózka, oczywiscie znowu usnęłam z Olim i obudziłam sie o 22.30. Powiesiłam pranie i wpadłam zobaczyć co u Was.
Styna ciesze się że nadal jesteście w dwupaku.
Maju dziękuje, ze o mnie pomyślałaś.Pewnie w niedzielę wpadnę na dłużej.
Uciekam.
Buziaczki
 
Cześć kochane. Przepraszam za nieobecność ale wczoraj popołudniu wróciłam do domu . Trochę poogarniałam a wieczorem M zlądował w domu. Chciał mi niespodziankę zrobić bo niby miał być dziś w nocy,ale mnie nie tak łatwo wkręcić i wyczaiłam że w drodze jest:-) ogarniemy się troszkę i wdepnę już tak na stałe. Buziaki.
 
Witam się poniedziałkowo.
Weekend u nas średni, bo od piątku wieczór przez całą dobę padało, więc możecie sobie wyobrazić co się w domu działo:-D

Wczoraj Lulek dostał od swojego chrzestnego rowerek biegowy na urodziny. Na razie nie siedzi na nim, tylko stoi i chodzi z nim między nogami, ale ma chłopak frajdę:)

Poziomka, Jolek, widzę, że weekend powrotów:) Ściskajcie tych swoich chłopów mocno:)
Majeczko, co tam się dzieje u Ciebie? Martwimy się :-*
 
reklama
I ja się witam
U nas też lało i na domiar złego dzisiaj też leje. Podobno od środy ma być ocieplenie, zobaczymy!

Madziku super, że Lulek zadowolony z prezentu. Powiedz mi kochana jak Juleczek zasypia w żłobku. Bo ja mam czas zdecydować się na to przedszkole do końca maja. I chyba najbardziej mnie martwi kwestia zasypiania. Bo Marti potrzebuję trochę przytulenia, oczywiście z ulubionym misiem, czasem trzeba polulać trochę i tak się zastanawiam jak zaśnie sama wśród obcych ludzi? Rozmawiałam z dyrektorką o tym to kazała się nie martwić, jak trzeba lulać to lulają, jak trzeba tulić to tulą, ale i tak się martwię bo jednak obce osoby. Ale nie za bardzo mam inną alternatywę co z nią zrobić przez te dwa m-ce kiedy teściowa nie może się nią zająć. Rozważałam nianię jeszcze ale z drugiej strony dużo większy koszt+ to i tak obca osoba by była, chyba, ze znajomych popytać. Sama nie wiem tak mało czasu zostało, a ja mam mętlik w głowie. A decyzja jest bardzo ważna.

Maja my tu czekamy na Ciebie. Ściskam Cię
 
Do góry