reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Ewcia widać balowałyśmy gdzieś razem. Śliczny torcik Mikuś miał na urodziny:) Też się nad biedronką zastanawiałam:)

Padam na pyszczek!! Nabiegałam się dziś że szok!! Ale odkurzacz naprawiony, niestety 50zł poszło:/ Zakupy zrobione a i tablecik załatwiłam. Wzięłam na mixa w plusie. Kartę będę ładować to M będzie miał na jakiś następny wyjazd a i tablet niekiepski, choć bez przygód się nie obyło. Model który dostałam miał uszkodzoną,a raczej częściowo zaklejoną przednią kamerę i trzeba było wymienić na drugi! Na obiad dziś zapiekanka i ogórek małosolny
:zawstydzona/y: wiem że średnio dietetycznie ale już byliśmy z Igim głodni i wciągnęliśmy coś na szybko. Młody mi padł migiem dzisiaj.
Sama bym się chętnie położyła ale wtedy w nocy nie będę mogła spać. Do tego czekam aż się pranie wypierze żeby rozwiesić. Idę kawkę sobie zrobić.
 
U nas też pogoda kiepska. Dziś od 11 do 15 nie było u nas prądu. Podobno info na tablicach i sklepach wisiało ale się nie czyta to się nie wie. Więc łaziłam z mokrą głową, nie mogłam odkurzać, a nawet autem wyjechać bo brama na prąd, a małż klucz od przełączania na manualną miał ze sobą poza domem. to sobie z Majką odpoczęłam w domku bez prądu :sorry2:
Urlop był na ogródek, ale w tygodniu jeszcze wezmę jeden dzień, bo mi przed dom drzewka przywiozą. Chętnie pokażę jaki mam pomysł na maleńką zieleń przed domem.
 
Matusia no to sobie odpoczęłaś dziś troszkę:):) Czekamy na fotki jak już urządzisz sobie przestrzeń przed domkiem:):)
 
styna fajnie ze Twoja Nadia juz zaczyna mówic, Julka tylko niektóre słowka mówi ;/

U nas dzis deszczowo ;/ ale sie udał weekend majowy ;/
Julka oglda własnie bajke na tvn7 , siedzi jak zahipnotyzowana :laugh2::laugh2:


Ile wasze dzieci spia w dzien ?
 
Witajcie u nas też deszczowo pochmurno brzydko jak środek listopada a nie początek maja:szok: Nadia poszła z babcią na spacer do parku bo tylko babcia się nad nią zlitowała. Pewnie zaraz wrócą bo zacznie znowu padać. Mój brzuch rośnie w zastraszającym tempie, niech ta pogoda się poprawia bo ze spodni ciażowych wyrastam a na letnie sukienki za zimno.
23may moja śpi od 12 do 14. Wiadomo czasami troche dłużej czasami krócej ale średnio 2 godziny.
 
Hejka. Za to u mnie dziś słońce :) Szkoda tylko że chłodno :(
Mój syn wstał dziś po 6tej i zaczęli się z psem bawić i ganiać po chacie!! Myślałam że ich rozniosę!!

23maj mój mody zawsze pał około 1,5 godziny a ostatnio pi około 2,5 a nawet 3godziny.

Styna może jak wrócicie do siebie to się cieplej zrobi
 
Hejka laseczki!!
U nas Oli w dzień śpi też ze 2 godzinki, czasem nawet i dłużej.
U nas jakoś leci, ja w poniedziałek mykam na ponowne kontrolne badania tarczycy, a w środę mam wizytę u endokrynologa. Jeszcze tylko 10 dni do usg....
Jolek a mój dzisiaj wstał po 5:) Ale spał bez żadnych pobudek, więc spoko, wyspałam się, potem młodego przed 7 zaprowadziłam do mamy i jeszcze do 9 się zdrzemnęłam.
 
23may, Maja śpi około 1,5 h do 2. Właśnie zasnęła.
Stynka, w końcu chłopak, to musi swoją siłę pokazać i rośnie i kopie, tylko Ty bidulko żebyś się lepiej czuła.
Aleks, &&& za wizyty zaciśnięte.

nas też pogoda taka sobie. Nawet mi się nie chce jechać na targi tulipanów. To chyba pierwszy raz jak nie pojadę od kilku lat. Ale ta pogoda nie zachęca wcale. Chociaż przydałoby się tochę zdjęć Majci w kwiatach.
Obiad dziś coś późno mi wyszedł, a jak Majka wstanie, to pojedziemy mojej siostrze do pracy zawieźć.
 
reklama
no pogoda to masakra... u nas burza za burza :crazy::crazy:

Julka sie bic nauczyla ostatnio. oczywiscie najczesciej mame, przytula sie a za chwile bije albo gryzie.
 
Do góry