reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Poziomka obstawiam że to coś z kablem. Ech jak na złość nie ma kto mi tego zrobić. Napisałam do kumpla mam nadzieję,że się odezwie. Jak jeszcze M w moim życiu nie było to on mi suszarki,żelazka naprawiał może i z odkurzaczem się zmierzy:)
 
reklama
nooo Jolka kabelek?????:-D:-D:-D:-D dobra dobra:-D:-D
Tak na powaznie to takie rzeczy zawsze sama sobie naprawiam:-p bo nie za bardzo mam po kogo zadzwonic:dry:
 
Hejka :))

ojj dzień słodkiego lenistwa :-p;-) byliśmy tylko na spacerku , dzieciaki pobawiły się na placu zabaw ale zimnica więc uciekliśmy do domciu :) mieliśmy grilla robić , mięsko łopateczka od wczoraj się marynowała ale stwierdziliśmy że nie ma co stać i się trząść i łopateczka poszła na patelkę ! jejuu jaka pyszna wyszła !!! mniamiii :) a na grillka jeszcze przyjdzie czas :))

Joluś- ojj to dobrze że się to dobrze skończyło bo ten czad to kurcze cholerstwo takie :no: a odkurzacz mam nadzieję że kolega naprawił :)
Matusia- brawo! dobre i to :)) a czemu odwołane komunie u Was ? mam nadzieję że chłopaki Twoje zadowoleni z zawodów przyjadą :)i dobrze że z nianią udało się załatwić sprawę :)
Basiekk- fajnie że tatuś wyszedł ze szpitala :) kochana nie obwiniaj się że nie ćwiczysz :) pamiętaj że ćwiczenia mają być przyjemnością bo inaczej nic z tego :)
Poziomki- ojj tak miły efekt uboczny ;)) wydaję mi się że szybciutko dojdziesz do siebie po porodzie :)
Madzik- ojj kochana to się działo u Was... życzę aby wszystko szybko się wyjaśniło , nie przejmuj się tak choć wiem że to nie łatwe , myśl pozytywnie to pomaga ! :* jesteśmy tu cały czas pamiętaj :* buziaki dla Was , wyściskaj Julka :*
Lepidoptera- mam nadzieję że się cudnie bawicie ! :))
 
Jolek, bo u nas Mati w tamtym roku szedł do komuni z drugiej klasy, a teraz przypadłaby kolej na mojego chrzesniaka, ale zrobili tak że pójdą te dzieci z trzeciej klasy, tak więc w tym roku komunii nie będzie.
A odkurzacz kupiłam właśnie i wczoraj przyszedł tani a jak ciągnie! Mogę polecić ODKURZACZ BEZWORKOWY FILTR HEPA CAMRY CR7009 1800W (3196035025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Futrzaczku, my grilla robiliśmy a i Maja na dworze do 20.oo była bo u nas dziś ciepo na krótki rękaw było. Mam fajne przepisy na żartko z grilla, jak chcesz to pisz. Mati zajął jedno z ostatnich miejsc, wygrał piłkę dla majki, szczęsliwy był, bo on dobrze porażki znosi. Raczej ma to w nosie.
 
Czesc kobietki witam majowo. Pamietam jak dzis jak dwa lata temu o tej porze dygotalysmy ze strachu aby latwo poszlo a tu prosze dzieci juz takie dorosle. Nadia na wakacjach rozreca sie z mowieniem. Calym zdaniem potrafi cos zakomunikowac czy odpowiedziec no i nie sepleni wogole mowi bardzo wyraznie. Dzisiaj daje jej obiad najadla sie i mowi " juz nie chce mamo" a popoludniu podeszla i "mamo chce monte" z dnia na dzien coraz wiecej mowi. Uciekam lezec bo cos mnie brzuch ciagnie. Udanej majowki.
 
Poziomka nigdy się kabli nie tykałam i raczej nie zamierzam.

Futrzaczku niestety kolega milczy:/ no nic jakoś sobie poradzą. Fajnie że miło spędziliście dzionek:)

Matusia gdybym miała kasę to bez wahania bym sobie zamówiła nowy,ale na razie tą kasę co mam muszę trzymać na życie. Zresztą jeśli to faktycznie tylko kabel to szkoda kasy wywalać i kupować nowy odkurzacz. Jutro podlecę w jedno miejsce i zapytam czy mi koleś zrobi i za ile.

Styna super,że Nadia tak ładnie mówi:) Ja ostatnio zauważyłam że Igi zaczyna po mnie co niektóre wyrazy powtarzać i nawet mu to wychodzi:)

Ech i kolejny dzionek za nami. Czas w ciągu dnia leci szybko ale ogólnie dni mi się wleką:(:( Pies właśnie poszedł na dwór, Igor śpi a ja sobie moczę nóżki:):)
 
Ostatnia edycja:
Jolek, Majka patrzy jak czytam i się biedna rozczuliła nad Twoim chłopcem przy suwaczkach. Mówi "Ojeeej, pacie" (tzn płacze) i zrobiła smutną minę a za chwilę biła już z nim brawo.
 
He he Matusia :):)

Halo co tam laseczki gdzie jesteście??
Pogoda się u nas skopała!! Słońca brak a ja chciałam pranie robić i za okno powiesić! Głowa mnie od rana boli, tak się czuję jakbym ostro balowała w nocy!:( Spijam kawkę a potem ruszam na miasto dopóki nie pada!
 
reklama
Ewcia żebym balowała to bym wiedziała od czego boli, a tak... a może ja u Was na imprezkach byłam i nie pamiętam? :-D Bo pewnie Urodzinki wspólnie wyprawiacie sobie z Mikołajkiem co??
 
Do góry