reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

hehe ja też ostatnio mamby kupiłam i zawsze żuję jak jestem w aucie mam jedną taką dużą pakę, no i 2 w salonie jak siedze podjadam:-p
ale to różne smaki mieszane , bo ja jednego to za długo nie mogę:-D
 
reklama
Melia mamba wiśniowa jest najlepsza:) Widzę,że trochę naprodukowałyście jak mnie nie było:)

A my z M byliśmy na spacerku z psiakiem i przy okazji spotkaliśmy znajomego, zagadaliśmy się i zmarzłam w nóżki. Teraz siedze i je mocze w ciepłej wodzie bo strasznie mi zimno:(
 
Za tydzień święta uwielbiam je na szczęście mam juz porządki zrobione i ogólne zakupy dzisiaj zaliczyliśmy ale jakos nie mam na nic siły .Tyle rzeczy miałam zrobić a nawet jeszcze domu nie postroiłam a choinka od dwóch dni stoi w kuchni i nawet nie mam ochoty jej ubierać !!ale lenistwo:confused:Na dodatek od 3dni strasznie zaczeła nam sie suczka lenić:wściekła/y: dosłownie szok pełno sierści odkurzam po 3razy a co zerkne to az mnie trafia ,pomocy może coś doradzicie pierwszy raz tak pies mi się leni!!!a ma dopiero rok.
 
heheh jandia chyba linieć cooooo;-)

a ja siedzę czytam gazetkę ... w między czasie zaglądam..a mój D..
nie zgadniecie.. maluje salon:sorry2:bo uznał że się ściany "zajechały" a malowaliśmy w marcu albo kwietniu
 
Kamcia bo Jandii pies leni się razem z nią ;-) :-)

Na sezonowe wypadanie sierści nie ma rady, trzeba kupić specjalne zgrzebło (zależy jaka sierść) i czesać codziennie aż przestanie gubić włos. A na wzmocnienie u weterynarza kwasy omega np. Efa Olie albo Gammolen.
 
reklama
Wczoraj zakończyłam, dziś się witam:):) (dlatego nie łączę postów):p Przez ból głowy nie mogę spać !!!!:(
 
Do góry