reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

melia, bra....dzięki....zimno jest, ale co tam - najważniejsze, że zmiana klimatu i słodkie "nicnierobienie" :)

salsera....zupełnie zapomniałam o rogalu....musze go w końcu zakupić....może pomoże

melia....czworaczki????? :szok::szok::szok: nie starsz ;-)

oj bra.....fajny sen :-) ja niestety ostatnio często śnię koszmary.....:-( a wolałabym takie z collinem....hehhehe
 
reklama
Dziewczyny kopnijcie mnie w dupsko...ja muszę iść myć głowę i sprzątać a jakoś się przykleiłam do krzesła i kompa:(
 
Witam się przy kawce.
Ja od samego początku miałammproblemy ze spaniem a dokładnie z zasypianiem ja się kładłam ok 22 to usypiałam ok 2 a o 3 to już do kibelka gnałampo czym znowu z boku na bok z 2 godzinki. Teraz niby lepiej bo jakoś udaje mi się szybko usypiać ale za to siku budzi częściej i dzisiaj jeszcze niepochamowana ochota na pierniki w gorzkiej czekoladzie i banany. Słyszałam że ten rogal to ponoć dobra rzecz i w czasie ciąży i potem podczas karmienia chyba muszę list do dzieciątka napisać.
bra dobry ten sen miałaś, ja ostatnio chyba nie śnie bo nic nie pamiętam.
melia no to była by niespodzianka, ja znam przypadek że znajoma poszła rodzić i tak po kilku godzinach wyskoczyła dziewczynka oczywiście wiedziała o niej, a tu lekarz nagle ale to nie koniec i 5 minut później miała jeszcze chłopaka który całą ciąże był schowany za siostrą oboje kompletnie zdrowi, poród co prawda 3 tygodnie przed czasem ale jak lekarz potem powiedział to przy ciąży mnogiej i tak dobry wynik.
 
haha niezły sen :-D:-D:-D ja niestety raczej koszmary mam jak w ogóle coś mi sie zdąży przyśnić w mojej przerywanej nocy a ostatnio to mi się śniło że mi dziecko ukradli :szok: koszmar...
 
Ej no nie straszcie mnie :szok: Ja nie dopuszczam takiej myśli, że jest więcej niż jedno tam w środku heheh, nie no jak będą dwa bąbelki to jakoś damy radę, ale nic więcej :p W poniedziałek mam wizytę to powiem, że ma lekarka przeszukać centymert po centymetrze :-)
 
Hejka :-)

Współczuje tych kiepskich nocy ja odpukać zasypiam szybciutko i przestałam latać do kibelka co chwilę teraz wstaje raz w nocy i dopiero rano więc jest OK.
A sny hehe to fajna sprawa gorzej jak śnią się koszmary!!!
 
reklama
Do góry