reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

melia mi się też przydarzyła taka historia ;-)

86ania86 ja mam podobny termin porodu i już zaczyna mi się 19 tydzień.
Nic się nie martw, najważniejsze tak jak mówisz by były zdrowe te nasze maluchy :-)
 
reklama
Mi dzisiaj mój M pomagał w nocy do łazienki wstać, byłam tak odrętwiała i obolała,że sama nie byłam w stanie:(:(:(
 
o kurcze nie wiedzialam nawet ze istnieje cos takiego jak chusteczki zapobiegajace farbowaniu podczas prania :szok::szok: to cudowny wynalazek, bedzie dla mnie wybawieniem :D bo mi to dosyc czesto zdarza sie nieplanowane farbowanie w pralce!
teraz tylko musze zadzwonic do mamy i wyslac ja do rosmanna.

ja wlasnie wstalam, a dokladniej to zostalam obudzona przez kuriera ktory przyjechal z nowa szafa!
super, bo przed remontem wyrzucilismy stara szafe i do tej pory pelno ciuchow w workach lezy :dry:

u mnie na zewnatrz jak na lodowisku, nie da sie 2 metrow przejsc normalnie.
zaraz mam w planach dobre sniadanko i wybieram sie do pracy pakowac prezenty swiateczne dla pracownikow :D
 
Witam wszystkie majowki :)

A mnie od rana boli zab, nie wiem od czego, niedawno wszystkie poleczylam :/ I brzuch mam wzdety i twardy, w ogole jakas ospała i połamana jestem .. I te zmiany nastrojow ehh..
Dobra, ponarzekałam , teraz moge wziac sie za robote ;)
Do pozniej :*:*
 
hej! a ja sobie siedze z moim małżem na urlopie w górach.....zimnooooo i pełno śniegu, ale najważniejsze, że odpoczywamy sobie....:-) dzis mamy kulig, ale taki z wielkimi saniami- mam nadzieję, że to bezpieczne dla mojego bąbelka...:confused:

Wiecie co, ostatnio każda noc jest dla mnie koszmarem....budze sie w środku nocy obolała.....nie moge się zwlec, żeby pójśc do toalety....starsznie marudzę mojemu D......a to dopiero połowa ciąży....:szok:
 
A ja jeszcze się nie wybrałam do dentysty. Zostawię to na postanowienie noworoczne i wtedy mam pewność, że je wypełnię :) bo to u mnie różnie bywało z tymi postanowieniami hehehe :zawstydzona/y: bo to odchudzanie nie wyszło do wiosny, albo coś zawsze nie tak szło. A teraz i tak muszę iść, żeby w karcie ciąży było ;-)

gag to udanego urlopu życzę i zazdroszczę troszkę, że w górkach jesteś :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry ;)

Znowu zostałam sama w domu, ehh :(
Na szczęście jutro mąż ma wolne no i ma w końcu wolny weekend, a to jakaś nowość ;D W końcu będziemy mogli wybrać się w rodzinne strony! :)
Ja w nocy jakieś straszne koszmary miałam, przez co się budziłam.
Rano też zauważyłam, że mam mało powietrza w przednim kole samochodu ;/ , ale juz mi się nawet nie chce na stacje jechać.. Jutro mąż pojedzie i to zrobi :)
Ja zaraz idę robić obiadek bo już głodna jestem ;P
 
Do góry