reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Podobno świetny jest basen, ale w taką zimę to ja dziękuję bardzo. Nie przepadam nawet latem, a co dopiero teraz zwłaszcza że nie mamy samochodu.
 
reklama
dzięki dziewczyny jakieś mam dziś ryczące nastawienie do wszystkiego, a też muszę się ruszyć do sprzątania a na 16tą do lekarza idę. Szkoda,że to nie wizyta z USG :(na pewno by mi się humor poprawił
 
Witam dziewczyny! Ja dziś sobie pospałam jak nigdy, aż mama przyszła do mnie sprawdzić czy wsio ok bo nigdy do tej godz nie spałam haha!!!! Śniegu za oknem jak cholera, u mnie w aucie czubka anteny nie widać:szok:.
Witam nowe mamuśki majowe! Miłego dnia
 
Dziewczyny właśnie wyciągnęłam pranie z pralki i zamiast jednego kompletu pościeli niebieskiego a drugiego szaro brązowego wyjęłam dwa błękitne :zawstydzona/y: No przecież mogłam przewidzieć, że nowa niebieska pościel na pewno puści farbę :-(
 
Witam nowe i zadomowione Majówki :-)

Ja dziś ziewam i ziewam. Obiecuję sobie i maleństwu, że zacznę się szybciej kłaść, a tu nic z tego. Do 22 byliśmy w Tesco, myśle że wszystko na Święta kupione, choć znajdą sie pewnie rzeczy, o których zapomnieliśmy ;)
Oj ciężko było wstać do pracy, dziś mam też intensywny dzień do wieczora, więc jak wrócimy do domku, to padnę na wycieraczce :-)

Życzę Wszystkim dobrego humoru i samopoczucia na cały dzień.
 
reklama
Oj... Ja dzisiaj tez jakas połamana... jeszcze rano byłam na badaniach i cała ręka mnie boli :-( ale jestem dzielna:):) powoli własnie plecy zaczynają dokuczac... a co bedzie pozniej :( ale damy rade:) najwazniejsze zeby dzidzia była zdrowa:) a powiem Wam,ze mój maluszek rosnie jak na drożdzach. Ciagle mój gin pyta mnie kiedy napewno miałam ten ostatni okres, bo musiałam zajść w ciąże bardzo szybko, albo maluch rośnie niesamowicie szybko:) jak ja urodzę takiego duzego czlowieczka:szok:
 
Do góry