reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Jaipur a to Wy ręcznie kawy nie umiecie sobie zaparzyć :-p Co tam z robotą wyszło w końcu??
 
reklama
witajcie
"Wbiegłam" tylko zeby się przywitać
Wróciliśmy wybawieni obżarci i super zadowoleni,czekamy rok na kolejny wyjazd.
Teraz pranko i wracamy do rzeczywistości na kilka dni
buziaczki
 
Jakie tu pustki!!!!
Niedziela nam zleciała szybko. Popołudniu byliśmy odwiedzić znajomego bo kupił sobie mieszkanko zaraz za Gdynią.Ech jak ja mu zazdroszczę!!! Fajne nie za duże dwa pokoje widna i nawet spora kuchnia i spora łazienka... W zupełności by nam wystarczyło. Patrzyłam czy nie ma na tym osiedlu do wynajęcia jakiejś chatki,ale nie ma :szok:

Paula super że wyjazd udany.Czekamy na szerszą relację no i zdjęcia zdjęcia zdjęcia:)
 
jolek, mąż do kolegi z Matim pojechał, którego żona też u mnie była. Mnie bardzo ładują takie spotkania. Potrzebuję ich nawet raz na kilka miesięcy.
Vi, Ty się wszędzie zaaklimatyzujesz i nowe przyjaźnie nawiążesz bez większego trudu :-)
Jaipur, no właśnie, kawy mielonej nie macie, wygodnisie? Mi się mikser rozwalił w trakcie gdy koleżanki czekały a ja śmietanę ubijałam. Żeby nie jeść suchej bezy, to jedna pobiegła po taką w spraju ale z tęsknotą wszystkie patrzyły na tą nieubitą.
Styna, zdrówka.
 
styna zdrówka! Pamiętam, że Nadia już na normalnym mleku, super. U nas przestawienie jeszcze przed nami. Krzyś też uwielbia monte i nic mu po nim nie dolega. Potrafi sporo go zjeść :-D
Matusia gratuluję udanej imprezki a Tobie Paula wyjazdu :-)

Ja też chcę wiosny. Oglądałam prognozę na przyszły tydzień i niestety u nas jeszcze zima potrzyma. Liczę, że od marca to się zmieni.
Wcisnęliśmy łóżeczko do sypialni, hurra. Mąż mnie zapewniał, że zmieści się w miejscu w którym chciałam. A tu lipa. Dobrze, że wogóle weszło.
 
Ypra szykujesz się już do porodu?? łóżeczko w sypialni-Krzyś dziwnie nie patrzy??

Matusia no to faktycznie babskie spotkanie jak nawet Mati z domu zniknął. Maja rządziła z Wami??
No nie ma to jak bita śmietana własnej roboty, ta w spraju się chowa!!!
 
Jolek, były też inne smakołyki a ja bardziej i tak na konkrety lecę :-p. Jasne, że Maja z nami. Padła o 22.30 na rękach koleżanki. Życzę Wam też takich imprez, ja jestem fachowcem w tych sprawach zapraszam latem na moją działkę w dziczy! Puszcza Notecka nasza!:-D
 
Witam i ja. Ja już lepiej przynajmniej fizycznie bo psychuika w szwach ale nie będę zanudzać. Wciągnęłam właśnie balti chicken jakaś hinduska potrawa pychota jak ja lubię eksperymentować z kuchnią wschodu.
Ypra Nadia na zwykłym mleku ale zawsze do mleka jej kaszkę dosypuję mleczno- wielozbożową więc jakiś tam dodatek mm dostaje.
 
Cześć kobietki

U nas weekend ok, chociaż niedziela po części zakupowa<wybraliśmy ostatecznie panele i wannę>. Najgorszy mamy problem z drzwiami wewnętrznymi, bo jak już jakieś nam się spodobają, to cena :szok:, jak cena jest ok, to drzwi jakieś takie papierowe, a jak znaleźliśmy jeden model cena w miarę ok, i drzwi ok to nie mieli tyle sztuk ile my chcemy:dry:, i tak się bujamy od marketu do marketu i od sklepu do sklepu. Mam tylko nadzieję, ze Marti nie złapała jakiegoś wirusa na wczorajszych zakupach, oby nie.
Tak fajnie gada ten mój obsraniec mały:-). Zamiast t mówi k i odwrotnie. Bo jak chce powiedzieć kapelusz mówi "tetelusz":-D, a jak tatuaż mówi :"kakuaż":-D. Wczoraj biegła upadł jej klocek o ona na to " o kujcze":-D.


Maja kochana, nie zadręczaj się proszę, każdej z nas czasem puszczają nerwy, to normalne. A jeszcze Ty masz o tyle gorzej, że jesteś z Polą sama , nie masz chwili wytchnienia. Bo nie dość, że Twój M. w rozjazdach to jeszcze mamcia daleko i jesteś z córcią w zasadzie 24/h. Mam nadzieję Maju, że sprawa z tym klubem maluszka wypali to wtedy i Ty odetchniesz i Polusia spożytkuje energię. Btw jakie masz menu na najbliższe dni?:zawstydzona/y::-D
Matusia super, że imprezka udana, gdybym bliżej mieszkała to wbiłabym się;-), zazdroszczę, warto tak czasem odreagować i nie myśleć o facetach.

Styna
cieszę się, że cała historia dobrze się skończyła, choć nie zazdroszczę przeżyć. Kiedy masz usg połówkowe?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka :-)

jestem jestem , siostra pojechała więc wracam :* bardzo się stęskniłam za Wami :* a teraz lecę poczytać co się działo :))

edit: z tego co zapamiętałam...:
Lepidoptera- dzięki za linka , ciekawe której z Nas się poszczęści , ha pewnikiem Twojemu mężulkowi :)))
Styna- o rany co za akcja :szok: współczuję
Joluś- hmmm ale jabłuszko :)
Kamcia- cieszę się że jest dobrze i mam nadzieję że fajni sąsiedzi też się szybko znajdą :)
Matusia- super że imprezka udana :)
Andzia- nie nadrabiaj kochana tylko pisz :*
Maja- widocznie się czegoś panna wystraszyła.. może kup jej takie mazaki do wanny jak moje chłopaki kiedyś mieli? bo ogólnie to nie pomogę bo moi tfu tfu uwielbiają się kąpać i z głową tfu tfu nie ma problemu.
Paula- fajnie że jesteś i że wycieczka udana :)
Ypra- tak czy siak ale do wiosny coraz bliżej :))
Basiekk- fajnie że udało się wybrać co nie co do domku :))
 
Ostatnia edycja:
Do góry