reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

hej:-)
u nas prawie 9 stopni na polu... wiosna???

My meczymy sie z kolejnym zapaleniem wirusowym krtanii. I jest mały problem... mały za zadne skarby nie bedzie pil syropow, albo wypluje albo po chwili zwymiotuje. znowu pewnie dostanie zastrzyki.
mam dosc...
 
reklama
Witam
U nas walentynkowy wieczór spędziliśmy na pogotowiu bo Nadia coś połknęła. Nie wiem co bo chwilę wcześniej skończyłam odkurzać pokój nic tam nie było wyszłam do kuchni może 2 minuty i słyszę że kaszle ale tak dziwnie szybko wracam a ona cała czerwona kaszle próbuje zwymiotować więc ją szybko odwróciłam do góry nogami i klepnęłam kilka razy w plecy no i ona to połknęła, a tak przynajmniej mi się wydaje. Na rtg nic nie wyszło ale jeżeli to był plastik to nic dziwnego. No ale 5 godzin musieliśmy odsiedzieć jak wróciliśmy Nadia już bez kąpieli poszła spać a mnie tak brzuch rozbolał w międzyczasie z nerwów i do tego krzyż od tych krzeseł że prysznic kolacja i spać. P też stwierdził że tylu nerwów już dawno się nie najadł.
Andzia zdrówka dla małego a może mu te syropki mieszaj z jakimś jedzonkiem może jogurtem czy coś. Nadia ostatnio uzależniła się od monte sama stoi przy lodówce i woła monte to ma intensywny smak orzechów więc raczej nie wyczuje.
 
Hejjjj
U nas od wczoraj zima...ale dzisiaj juz jest cieplej..
Jestem caly czas zmeczona:dry: nic mi sie nie chce... zaczyna do mnie docierac ze w ciazy jestem i bedzie jeszcze jeden dzidzius...znowu wszystkie plany musze odlozyc...
Jolek do lekarza mam we wtorek isc,mam nadzieje ze nic mi nie wypadnie. Da mi skierowanie na usg i bede sie musiala doczekac.
Mialam do wyboru niebieskie i rozowe gatki...pomarzyc sobie nie mozna:-D
Styna straszne! ciesze sie ze wszystko sie dobrze skonczylo:))
Andzia ZDROWKA mieszanie syropu z jedzeniem to dobry pomysl
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki :*

Zima dalej, choc dzis plus wiec kapalo brrrr...Bylysmy w palmiarni sie dogrzac ;-)

Wczoraj nie mialam sily juz pisac, to co sie dzieje z Polka znowu to masakra, goraczkowala tez lekko wczoraj, co wskazuje na zęby ... strasznie na nia krzyczalam juz wieczorem,
jestem okropna, absolutnie nie nadaje sie na matke :((((
Do tego mamy problem, bo nie chce wejsc do wanienki, zrobila wczoraj cyrk i histerie, serduszko tak strasznie jej bilo, bała sie! nie wiem o co chodzi? skad nagle taki lęk??!

Styna - !!! szczescie w nieszczesciu, jak to bywa, bidulka mala.. mocno sie wystraszyla? moglo sie skonczyc nieciekawie.. pewnie bylas wyczerpana..

Ainka - udanej podrozy! pewnie juz po jestescie. napisz nam jak tam w pociagu 'usiedzieliscie';-)

Jolek
- a oko boli dalej?? tez mialam ost.jakies schizy nocne .. :/

Madzik - pamietaj, ze jestesmy na :ninja2: sciskam mocno :*

Andzia - zdroweczka dla Darunia! probowalas mieszac syrop z jedzeniem jak pisza dziewczyny??

Poziomka
- no no to juz prawie półmetek! wierze, ze nic Ci sie nie chce :no:

Zapomnialam powiedziec, ze 2 dni temu bylysmy juz obczaic klub maluszka - dwie godziny tam spedzilysmy, Polcia zachwycona, wyjsc nie chciala! a w drodze powrotnej zasnela, i tak juz 3 dzien ma normalne drzemki w koncu.
Fajnie, milutko czysciutko mieciutko, i tak po domowemu, tylko, ze jeden chlopczyk byl - a najwiecej dzieci panie mialy 5.. troche mala grupka, choc jak jest za duza tez niedobrze. Razem w trojke smigali bo jeszcze kolega z nami byl 2letni, no i panie stwierdzily po godzinie - kto tu bedzie rzadzil - oczywsicie Polka czort. W poniedzialek idziemy sprawdzic drugie miejsce. Niestety to co bralam pod uwage, czyli - warsztaty dzieciece - sie zlikwidowalo..
 
Ostatnia edycja:
Maja Nadia się nie przejęła tym wogóle czego nie można powiedzieć o mnie. Co do strachu Polki do wanienki to może spróbuj ją do wanny wsadzić może tak prędzej się wykąpie.
 
Maja po wczorajszym znieczuleniu przestało i do dziś nie boli ...ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii żebyśmy nie wywołały.
Przestań wypisywać że na matkę się nie nadajesz!! Nadajesz a owszem każdemu czasem nerwy mogą puścić, masz dużo na głowie! Przecież tylko krzyczysz, nie bijesz jej przecież ( nie bijesz prawda?)
Fajnie z tym obczajaniem klubów, i dobrze że Polcia rządzić będzie, ktoś musi przecież a chociaż wiadomo że jak rządzić będzie to krzywdy se nie da zrobić! :tak:
Co do wanienki, to nie pośliznęła się czasem??

Styna
a no to Wam Nadunia zrobiła prezent walentynkowy (my wczoraj też na pogotowiu,ale okulistycznym byliśmy, ja z bólem oka a M był wyciągnąć opiłek z oka ). Oszczędzaj się kochana, mam nadzieję,że już lepiej się czujesz i dziś odbijecie sobie walentynkowy wieczór.

Poziomka no to czekamy na wieści od lekarza i trzymam kciuki za jak najszybsze USG

Andzia a może z piciem mu rozrabiaj te syropki. Zdrówka dla Darusia :*

My z Igim położyliśmy się po 14tej spać i tata przed 17tą nas obudził jak przyszedł z pracy.




 
Styna - nie mam wanny... a prysznica tez sie boi .

Jolek - to kiblujemy dzisiaj?;-) bo Polka wstala o 17.30 !! ale sie wyspalas co?mmmmm..tez chcem. kiedys tam sie poslizgnela ale teraz nie :confused:

Pomyslalam gdzie nam Futrzaczek zaginal, a zapomnialam, ze siostra przeciez przyjechala do niej:happy2:
 
dzieki dziewczyny, musze pomyslec zeby mu to z czyms mieszac:tak:

Styna ale sie strachu najadlas... wspolczuje...

Maja Polci napewno szybko przejdzie a Ty blagam nie pisz,ze na matke sie nie nadajesz!!! Jestes super mama i zawsze sobie to powtarzaj!!!
 
Maja ja zasnęłam dopiero po 15tej,ale fakt faktem trochę pospałam za to kolejną noc mam pewnie z głowy :( No nic musiałam się położyć bo mnie tak muliło że rady nie dawałam.
 
reklama
Jolek dzisiaj nie da rady za 15 minut wychodzę do pracy.
Maja
może ma taką faze i za kilka dni jej minie. No a skoro nie masz wanny to może do brodzika nalej troszke wody i w ten sposób.
 
Do góry