reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam sie,
zazraz mi leb odleci z bolu albo niebo spadnie... ciemno, okropnie... i COS pada, nie wiadomo co.. brrrr
Jolus jeszcze jeden taki dzien i wydaje mi sie, ze wpadne w jakas czarna dziure!!!!!!! wszystko mnie boli.. chce slonca i ciepelka :-(ratunkuuu!!!


Dziewczynki jestescie jak zwykle kochane, dziekuje Wam za slowa pocieszenia i zrozumienia, ale to nie takie proste wszystko..Pola od jakiegos czasu jest mega nieznosna. poza tym brak juz mi samej sil... Wczoraj jak nawrzeszczalam na nia to pozniej wiadomo bylo jeszcze gorzej, reszte dnia sama wrzeszczala... glupia matka :/ Czasami Basienko chcialabym jak Ty wracac po pracy do domu spragniona corci, pelna cierpliwosci i pozytywnego nastawienia.



Matusia, Paula
- witajcie po przerwie, zazdraszczam Wam tego 'doladowania sie' , czy taka imprezka czy wyjazd kazdej z nas pewnie by dobrze zrobilo. Paula bylam pewna, ze 2 tygodnie bedziecie nad morzem! a teraz gdzie? skoro rzeczywistosc na kilka dni tylko ;-)?

Jolus
- 'o kujcze' jak mowi Marti - znowu miliony w totka nie dla nas, ale pametaj taka chatke to masz u mnie murowana jakby co:-D:-D:rofl2:

Ypra
- widze, ze Krzysiu z brzuszkiem coraz lepiej. ciesze sie. My jeszcze nie jadlysmy takich rzeczy jak Monte itp.:no:


ed. Z kapiela ciut lepiej u nas, ale niewiele.. srednio co pomaga :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam. Pada śnieg, ciemno jest...Maja kochana witam w klubie mam już dość tej pogody!!!!

Futrzaczku kochana fajnie,że już jesteś :)

Matusia no to kiedy ta imprezka u Ciebie?? :-D

Basiekk a nie ma możliwości domówienia tych drzwi???

Maja tulę kochana.... Może jak małż zjedzie teraz to wyskocz sobie na jakąś kawkę sama bez Polci, odreaguj troszkę :)
 
Futrzaczku opowiadaj jak Ci zeszły tydzień zleciał, balowałyście z siostrzyczką???

Maja przypomniałaś mi że sobotniego totka nie sprawdziłam...tylko nie wiem gdzie M kupon wsadził :wściekła/y:
 
a Joluś balowałyśmy balowałyśmy ale reszta tu :ninja2: bo :zawstydzona/y: ha ha
a tak to łaziłyśmy po sklepach , obżerałyśmy się , o ćwiczeniach mowy nie było... taka ze mnie fit mama :zawstydzona/y:
ale wracam już ma dobre tory ! i to się liczy , zawsze trzeba się podnieść :))))
 
No i ja właśnie wróciłam po małej przerwie do ćwiczeń i chyba rzuciłam się z motyką na słońce bo Killera z Ewcią odpaliłam :szok: tak mnie jakoś naszło i dotrwałam do 34minuty.Odsapnęłam chwilę i jeszcze ABS z Mel B zrobiłam.
Futrzaczku super tydzień miałaś :)
 
Hejj:)
chciala bym napisac cos konstuktywnego ale hormonu opanowaly moj mozg i ....ciemnosc widze:-D
Jutro lekarz ,ciekawe co powie..
Co do mycia glowy to Lence moze sie lac woda po glowie a ona sie bawi a Idka na widok prysznica czy wanny sie drze:dry:
Trzymam kciuki z cwiczace zeby Wam sie chcialo:tak:
Jolek ja rowniez prosze o sloneczko bo tez juz mi sil brakuje:)
ZDROWKA
 
Witajcie,
styna - współczuję strachu, dobrze że nic się w sumie nie stało.
futrzaczku - M nie grał, więc nie wygra ;) . Ale dziś, gdy rozmawialiśmy przez tel, przyszedł do niego kurier, M sie nie spodziewał, ale wygrał książkę za 60zł, na której mu zależało - wymyślił jakąś zabawną historyjkę o sobie - szpiegu we wojsku :-D. a w pracy już 2 kolegów prosiło go o pomoc w napisaniu na jakiś konkurs i wygrali (!) jeden skuter, drugi jakiegoś wypasionego e-booka:szok:. Przyznam, że byłam trochę zazdrosna, ale to nie były konkursy ogólnie dostępne, tylko jakies z banków itp. Ja też chcę e-booka, aparat i samochód!:-D:-D:-Dto moja lista życzeń :-D
maju - świetnie Cię rozumiem, też wybucham i później czuję sie z tym jeszcze gorzej. Przeproś małą w takiej syt. za nerwy i wytłumacz spokojnie, ze Ciebie zdenerwowała, bo...cos tam. NIech widzi, że mama też ma słabości, źle się czuje itp., nikt nie jest idealny. Z drugiej strony nie można dziecka chować pod kloszem, bo pierwsza trudniejsza sytuacja poza domem i się załamie.

Dziewczyny, mam pytanie dla tych, których dzieci piją wieczorem mleko. Dajecie w butelce ze smoczkiem, w niekapku, czy w szklance?? Ja od bardzo dawn (od sierpnia) nie używam smoczków, tylko rano i wieczorem niekapka, a w międzyczasie słomka lub 360 lovi, ale mała ma coraz bardziej wysunięte do przodu górne ząbki... i nie wiem, czy to moja wina, czy taka "uroda"?? bo znam dzieci 5 letnie ze smoczkiem i z pięknym zgryzem...
Ale jakoś nie wyobrażam sobie małej przed spaniem i picia z kubka, jak bedzie trzeba, to tak zaczniemy robić...sama nie wiem. Ale moja Zochna to hrabinia i ona sama nie weźmie wieczorem niekapka, tylko mama musi jej dać, a ona siedzi u mnie na kolanach i się przytula... taki rytuał nam został :)

i jeszcze pochwalę moją Zochnę, wczoraj zrobiła bawiąc się , ot tak po prostu 2 fikołki :-D. później musiałam jej pilnować, żeby nie robiła, bo nie patrzyła, że tapczan sie kończy...
 
Poziomka z miłą chęcią jak przyjdzie do mnie słoneczko to i z Wami się podzielę..tylko że musi do mnie przyjść...jak na razie to śnieg z deszczem pada:(

Lepi Twój M to ma głowę do historyjek. A koledzy coś odpalili za wygrane?? Mój Igi pije rano i wieczorem mleko z kaszką z butelki.
 
reklama
Do góry