reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

A my z M właśnie pochłonęliśmy czekoladę z orzechami w 5 minut :) A wcześniej gumy rozpuszczalne Fritt wiśniowe :) Żarłoki z nas. Oglądamy sobie Pogromców mitów na Discovery i kaszlemy i smarkamy w duecie :) A Borys pochrapuje na podłodze :-D
 
reklama
No tak w końcu to członek rodziny :) Nasz już się wpakował do nas do łóżka, czyli czas spać.
Dobranoc Mamuśki, kolorowych snów :-)
 
DObry wieczór Kochane:happy:

U mnie dzisiaj obiadek pycha był, kurczaczek pieczony, ziemniaczki i mizeria, ale co z tego jak już głodna jestem Zaraz sobie idę odgrzać pizze i chyba spać bo coś zmęczona jestem.
Była u mnie Moja Fryzjerka i podcięła mi włoski i nałożyła maseczkę regenerującą. Od razu lepsze samopoczucie. Kupiła nam takie słodkie skarpeteczki z naszytymi motylkami dla Maleństwa:-)Słodziaki:-)

WITAM NOWE MAMUSIE:-):-)

Poziomki dopiero zauważyłam:szok: to pewne, że będą dziewczynki????

Nasz Kruszek nie chciał pokazać:dry::-):-D
 
86ania86 Witam nowa majowke
Karolka
uwazaj na siebie tryzmam kciuki i wierze ze wszystko jest w porzadku
Ja musze powiedziec ze zaliczylam 1 dzien po urlopie ale nog nie czuje
 
Witam sie dziś jako pierwsza.
Jak miło że poszerza sie nasze grono!!! Witam wszystkie majowe mamusie!!!
Forum nie jest takie trudne jak się wydaje, a i suwaczki też fajna sprawa także powodzenia dziewczyny!!!
 
reklama
Do góry