reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Cześć dziewczyny :) właśnie założyłam profil na tej stronie, muszę przyznać, że od jakiegoś czasu podczytuję co u was :) Tak jak wy w maju zostanę mamą (termin 11 maj). Jestem młodziutka mam 19 lat ale przy sobie kochanego faceta i wsparcie całej rodziny. Mogę dołączyć do wątku? Pozdrawiam
 
reklama
No no gratulacje!! Ja narazie nie mogę się tu odnaleść nawet z suwaczkiem nie mogę sobie poradzić pomimo przeczytania instrukcji hehe. W czwartek idę do mojej gin a za tydzień już na usg połówkowe . :) już się nie mogę doczekać może dowiem się kto to tam w moim brzuchu pomieszkuje .
 
Dzięki za miłe przyjęcie. :) Co do imion to dla chłopca na pewno Igor a nad dziewczynką nie możemy się zdecydować. Mi podobają się normalne proste imiona. :-) Dziewczyny jak jestem w panelu użytkownika to co dalej zrobić aby wstawić suwaczek bo ja coś ciemna jestem..... :zawstydzona/y:
 
1. Edytuj swój profil
2. po lewej stronie masz różowy napis Edytuj Sygnaturę
3. wklejasz ten adres wygenerowany na stronie gdzie stworzyłas suwaczek
4. dajesz podglad i jak jest ok to dajesz zapisz sygnature.

Powodzenia :)
 
reklama
Do góry