reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
A ja bym wolała rodzić w domu... Gdyby nie strach i fakt, że za pierwszym razem córcia urodziła się chora, może bym się zdecydowała. W końcu przez stulecia kobiety rodziły w domach i patrząc na historię gatunku ludzkiego dopiero od niedawna rodzą w szpitalach.
Przywykliśmy do znieczuleń, przyspieszania porodu, nacinania, wszystkiego, co skraca poród i odziera go z intymności, poczucia bezpieczeństwa, ciepła. I tak do końca nie wiadomo jeszcze, jaki to faktycznie ma wpływ na dziecko i jego rozwój w przyszłości.

Oglądałam trochę filmów z porodów domowych, coś pięknego :-)
 
Witam kobietki:)
U mnie zima cd..:) Ja dziś tak z rana bo byłam zrobić badania. Teraz popijam herbatkę i wcinam śniadanko. Zauważyłam,że moje dziecię nie lubi jak chodzę głodna..

miłego dnia życzę:)
 
reklama
Cześć,
ja to chyba zapiszę się na kurs szybkiego pisania, aby móc ogarnąć wszystko.

Ja bym chętnie rodziła w wodzie - słyszałam, że to jest dobre dla dziecka (w Pucku chyba można w taki sposób rodzić).

Jolek27 a jak na razie to wszystko dobrze u Ciebie? Wyniki badań są dobre?
 
Do góry