reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Nie było sensu dzwonić on utknął na terenie swojego kraju więc konsulat by nic nie pomógł. Kazali mu wyrobić nowy dowód, ale łatwo powiedzieć skoro na dowód czeka się ok. 3 miesięcy.
 
Hejka
Wczoraj mnie nie było bo byliśmy cały dzień u siostry mojej.
U Nas też pogoda paskudna - pada cały czas deszcze jest ciepło przez co są okropne roztopy.

marzenka- śliczne te bransoletki i całkiem fajne zajęcie w sumie też bym się w coś takiego "pobawiła" :tak:
styna- Gratulacje z okazji zaręczyn :-) ale końca wakacji nie pozazdroszczę oby wszystko się ułożyło.
ewunka - na gardło możesz sobie kupić Homeogene9 , homeopatyczne tabletki do ssania
 
dziewczyny, moze ktoras z was miala taki problem...
od jakiegos czasu strasznie twardnieje mi brzuch,wczesniej bylo to bezbolowe a wczoraj i dzisiaj odczulam podczas tego bol i no taki dyskomfort :/ no nie wiem jak to opisac w sumie...
a do tego jestem czestym gosciem w toalecie :/
jak myslicie z czym to moze byc zwiazane?
ktoras moze miala podobne objawy?
 
Nie było sensu dzwonić on utknął na terenie swojego kraju więc konsulat by nic nie pomógł. Kazali mu wyrobić nowy dowód, ale łatwo powiedzieć skoro na dowód czeka się ok. 3 miesięcy.

Z tego co wiem to na dowód czeka się do miesiąca. A tak jeszcze apropo waszej podróży to w tamtą stronę lecieliście z przebojami i w tą też:( Styna ale miejmy nadzieję,że teraz już będzie wszystko dobrze:)
 
reklama
Witam się niedzielnie :happy2:

u nas dziś chlapa, nic sie nie chce. Po tyg. kurowaniu się dalej mnie gardło boli i głowa pęka. Cos czuję, że znowu musze wybrać się do lekarza :-(

marzenka - super bransoletki, podobaja mi się, zwłaszcza 2 i 3.
styna - gratulacje i zarazem wyrazy współczucia odnośnie zakończenia urlopu.
 
Do góry