reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Bardzo interesujący wątek jak dla mnie podjęłyście. Pieniądze a szczęście. Pisałam na ten temat pracę licencjacką:)
I oczywiście zgadzam się z Wami, że napewno ułatwiają niektóre aspekty życia. Natomiast uważam że są ważniejsze wartości np. rodzina, zdrowie, etc. Mając furę forsy a nie mając bliskich ciężko jest być szczęśliwym. Już łatwiej cieszyć się szczęściem nie posiadając pieniędzy a mając bliskie, kochające osoby. Ot takie moje filozoficzne wywody:D

Co do cytologii ja też miałam robioną w ciąży. Na samym początku...
 
Ostatnia edycja:
Wisienka racja jest w tym co piszesz tylko też dużo rodzin się rozpada z braku pieniędzy. Ci mniej wytrzymali psychicznie nie dają rady. My z moim M też rok przechodziliśmy kryzys i wiem,że to przez kasę,ale całe szczęście doszliśmy do porozumienia i teraz jesteśmy razem a nie przeciw sobie. Niedawno moja kumpela miała podobny problem i nawet groziła mężowi rozwodem, udało mi się w porę przetłumaczyć,że nie warto przez kasę rozwalać rodziny.
Chociaż zdarzają się przypadki, że ludziom kasa do głowy uderza i też się wsio wali! Ech jakby nie patrzeć zawsze życie się różnie może potoczyć.

Tym materialnym akcentem kończymy ten temat i może zmieńmy go na przyjemniejszy :):)
 
Ale się działaj rozpisałyście rano zajrzałam na chwilkę i teraz czytała i czytałam
Wątek pieniążków lepiej zostawić w spokoju bo to temat rzeka niestety , jak miałam pracę to nie mogłam zajść w ciąże , a jak ją straciłam :( to miesiąc później okozało się że się udało zafasolkować no i niestety jestem na bezrobociu z zasilkiem 420 pln do lutego , dobrze że mój G w miarę zarabia, no ale cóż główka do góry inni moga mieć gorzej bynajmniej ja tak sobie tłumaczę.

a i witam nową majóweczkę
 
ilonka moja siostra w tamtym roku miała identyczną sytuacje


Kurde jak nie urok to sr***a!!! Mój właśnie z pracy wraca i mu się auto rozkraczyło. Masakra,bo jest już 13 godz.poza domem, w dodatku cały dzień robił na dworze i teraz jeszcze to:(
 
Ostatnia edycja:
Witam się wieczorową porą :-)

Co do pieniędzy, to zgadzam się z Wami. Cytologię natomiast miałam robioną na początku ciąży i nic mi nie wiadomo o przeciwskazaniach by ją robić podczas całej ciąży.

Jakaś dzisiaj śpiąca jestem cały dzień. Ziewam i ziewam...
 
he he a ja niedawno dostałam informację,że "ciocią" zostałam. Moja koleżanka popołudniu urodziła synka:) :-):-):-)
 
reklama
Do góry