reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hejcia :-)

stukam się kawusią :tak:

nie chce mi się dopisywać z osobna :-p mam lenia :-D dlatego wszystkim życzę spokoju pscyhicznego , radości z weekendu i odpoczynku , słodkości ile w lezie i miłych i udanych wizyt rodzin czy znajomych :tak::-)

Buziaczki :*

Edit: właśnie zeżarłam ( bo inaczej nie da się powiedzieć ) 2 pączki z serem ! a jeden miał być dla mojego siostrzeńca który jeszcze śpi :zawstydzona/y::-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka.Strasznie duszno dzisiaj.

Alex ale miałaś przygodę:)
Gratuluję pierwszych kroczków Olinkowi:)

Futrzaczku
ty żarłoku :p

Basiekk mój młody też płacze jak któreś z nas wychodzi więc niech teściowa nie pitoli głupot!

Lepi spokoju życzę:)

Madzik odwiedzinki znienacka ?

Maja super że mamuśka przyjeżdża, odsapniesz sobie i oderwiesz od ... :)
 
Witam się i zaraz uciekam, bo rybkę po grecku robię i jeszcze serniczek z tymi galaretkami będę robić.
Alex :-D:-DU nas już kilka razy była akcja z ptaszkiem. Często wpadają nam pokoje pozwiedzać:-D
karolka ja się uczyłam niemieckiego w gimnazjum i liceum i nawet maturę zdawałam, a teraz...nic nie pamiętam:zawstydzona/y:
basiekk jakbym słyszała moją teściową. Ona też w kółko gada rzeczy typu: mały cię pozbadł, przy mnie tak się nie zachowuje, pozwalasz mu na wszystko itp. Ale ja sobie to olewam. Też tak zrób. One miały swoje dzieci i wychowywały je po swojemu i to tyle w tym temacie. A ty masz prawo robić tak jak chcesz i popełniać swoje błędy. A mała normalne,że tęskni. Mój ryczy jak wychodzę z pokoju nawet. A to się nazywa przywiązanie.;-)
Futrzaczku i nie podzieliłaś się babolku?
 
dobra, może teraz coś więcej napiszę, choć nie wiem ile pamiętam:-p

maju - współczuję bolesnego ząbkowania. nam jeszcze ta "2" nie wyszła, choć widać jakby już była na wierzchu.
aina - mam nadzieję, ze wyjaśnicie tę sprawę. Mnie w zeszłym roku już szlak trafiał, bo stale nam przynosili niedopłatę za ciepłą wodę, a zużycie było tylko większe o kąpiel Zośki (w wanience...). ale podwyżki były co chwilę. Zimną wodę to bym rozumiała, bo pranie było non stop. I nawet za prąd niewiele więcej płaciliśmy, pomimo, że pralka i żelazko stale w użytku były...
alex - też bym się wystraszyła nie wiedząc, co mi lata po pokoju:-D

futrzaczku - tak sama, bez podzielenia się z nami - łakomczuchami?? nie ładnie, oj oj:-D

za oknem piękna pogoda, a mi przyszło siedzieć w nudnej robocie, ech....

aha, czy wasze maluchy też zaczynają wymuszać?? bo u nas od kilku dni co chwilę płacz:szok:. ale ostro, nawet niani mówiliśmy, że w niektórych sprawach nie ustępujemy i tyle!! bo terrorystka nam wyrośnie, hehe

dziś mam troszkę pracy w kuchni, w związku z jutrzejszym dniem....
a w niedzielę jedziemy na kolejną komunię...

szkoda, ze pogoda ma się popsuć:baffled:
 
Smacznego Futrzaczku:-) Marzę o takich pączusiach.
Persefona dokładnie:tak: tak to już jest z tymi teściowymi.
 
aha, basiek, M stwierdził i chyba ma rację, że Zośka też ostatnio bardziej się zrobiła za mną, tylko mama i mama. jak wychodzę do pracy ostatnio, to też robi sie markotna:-(
 
alex usmiałam się z wróbelka hehe
oj ja się niebmieckiego też uczyłam latami w szkole.. i mało co umiem, chociaż nie powiem tutaj jak pracowałam to akurat przyjechała grupa niemiecka na wakacje no i w sklepie rozmawiałam z nimi po niemiecku :-) ale sie wykazałam :-p hehe
bo onie nic nie umieli po angielsku :-p
ale i tak mogę powiedziewc że umiem same podstawy :-p
z angielskiego pisałam mature mimo to jak tu przyjechałam całkiem inaczej się mówi niż tak jak nas uczyli ...
madzik wow .. ja to nawet nie widziałam od x czasu znajomych z podstawówki , a co dopiero mieć stały kontakt :-p
futrzaczku... nie ładnie!!!1 :-p
persefona ryba po grecku ..! to jest to... musze taki obiadek przygotować na któryś dzień :-) narobiłas mi smaka :-)
basiek a z kim mała została ?? z teściową??
lepi pociesze Cię że moja nie wymusza :-p
znaczy próbuje i to nie od dziś ;-) bo już zaczynała wcześniej wymuszac ale ja nie głupia od poczatku wiedziałam o co jej chodzi i trzymałam rekę na pulsie i teraz wie że nie ma co wymuszac bo i tak nie dostanie... upnie swoja minkę poudaje i ucieka się bawić :-)
także z tym problemu nie mam :-) ufff


u mnie słonecznie od rana.. jestem szczęsliwa :-p

 
Dziewczyny widocznie to taki etap u naszych dzieciaczków, nie chcą się rozstawać z mamami . Teściowe już zapomniały jak ich dzieci też płakały. Persefona a Twoja teściowa niech nie będzie taka mądra.Dziecko zawsze inaczej się zachowuje przy rodzicach inaczej przy dziadkach a jeszcze inaczej przy cioci czy niani!!
Pamiętam moja siostra kiedyś pilnowała dziewczynki.Przy niej to był aniołek a przy rodzicach mały czort :p

Kurcze rozmawiałam przed chwilą z koleżanką i okazało się że od tygodnia leży z małym w szpitalu.Rotawirusa ma! Ponoć w powietrzu krąży bakteria, a ja młodego nie szczepiłam:(
 
reklama
Dzień doberek:-)

Dobra uciekam laski robić pierogi z jabłkami... do później:-)


aaaaa jeszcze mi się przypomniało Matusia gdzieś nam zniknęła:-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry