reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Jola, dziś też miało nie być pogody ;)
damy radę:tak:

Aina, współczuję nerwów...



Mały zasnął lecę po pudło do piwnicy, aaa i kawkę robić:tak:
Jola, zaraz będzie, ciach też do tego;-)
 
reklama
Witam od wczoraj sprzątam, ale już prawie koniec. Dzieć śpi na listonosza czekam bo na zakupy chcę jechać a jakieś paczki mają przyjść, a tego ani widu ani słychu. Wczoraj bardzo miło mnie zaskoczyła sąsiadka wrzuciła nam kartkę do skrzynki dla Nadii na urodzinki a w środku 10 funtów, więc jak mała wstanie to idziemy w podziękowaniu kawał torta zanieść:-)
 
Futrzaczku a ja nie znam tej małpki...Może dlatego,że nie mam MINIMINI ani w ogóle kablówki.Remik z bajek to lubi tylko tę jedną, a tak w ogóle to uwielbia Jaka to melodia:-D
jolek Timmy leci w wieczorynce na tvp1. Ja też nie mam kablówki;-)
styna fajny gest sąsiadki. Jednak są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie:tak:
aina współczuję nieprzyjemnej sytuacji. Wyjaśnijcie to czym prędzej, bo to niemała kwota

U nas duszno i parno. Wygląda to na nadchodzącą burzę. Pot po cyckach spływa:-p Ja zaczynam ogarniać chałupkę, bo jutro mam mieć jednych gości, co nie mogą być w sobotę.
Aha w Kauflandzie jest promocja lodów. Po 6,99 zł ;-);-);-)Lecę sprzątać, bo się nie wyrobię
 
Uffff ale duchota. Spacer zaliczony lody na skwerze również a teraz marzy mi się prysznic taki zimny.
 
styna to suuuuuper :-) normalnie nie wiesz jak się ciesze z ewkońcu macie czyste powietrze w domu :-p
futrzaczku u nas też George i truskawkowe ciastko i koniki pony :-)
wow aina ale masakryczna cena :szok: mam nadzieję że to wyjasnicie no i nie będziecie musieli tyle płacić..
a z sobą byłas u lekarza??

a pogody to wam zazdroszcze bo u nas pada ... i ostatnio jest pochmurno cały czas...

my dzisiaj na zakupkach byliśmy .. ale tylko jedzonko w sumie kupowalismy :-)
no a teraz trzeba sobie odpocząć troszkę :-)
 
Aina ILE:szok::szok: :szok: mam nadzieję że to nieporozumienie i wyjaśnicie sprawę:tak:

Nooooo mega duszno dzisiaj było:sorry2: Agacia wykąpana jeszcze pazury muszę wymalować a mi się nie chce:sorry:
 
Agacio często pazury malujesz. Masz swoje czy jakieś robione??

Aina doczytałam, mam nadzieję,że wytłumaczycie to.A jak się wprowadzaliście to licznik na wodę spisywaliście???
 
Jolus po niemieckiemu to pala bedzie ;-) bo u nich na odwrot...

Styna no w koncu masz spokoj kochana.

Aina wspolczuje rachunku, mam nadzieje ze sprawe uda sie szybko wyjasnic.

U nas dzis pogoda straszna, wieje i duszno, niebo cale zachmurzone ale nie pada, tylko caly czas jest tak jakby za chwile mialo lunac.
Maly juz spi a ja zaraz spadam nad niemieckim znow siedziec a pozniej jeszcze moze uda mi sie geslerowa obejrzec.
Milego wieczorku.
 
reklama
Karolka współczuję Ci tego ślęczenia nad książkami. Niemiecki nie jest łatwy.Uczyłam się go tyle lat i całe g**o umiem :/
 
Do góry