reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hejka

upsss miałam wczoraj wpaść jeszcze ale po YCD przełączyłam aj 1kę i wciągnął mnie film "Zaginiona córeczka" ale i tak widzę że żadnej imprezki nie było :-(

Persefona, Jolek- ja nie znam tych postaci :no: i Szymcio też nie , u Nas króluje mapłka George, i ogólnie bajki z Mini mini ,jeszcze Pszczółka Maja , Tom i Jerry , Pingu ...a Filip to ni w ząb się Tv nie interesuje.
Aina- tulaski :* nie smutaj :*
Basiekk- Matusia pełną parą do komunii i roczku się szykuję pewnie:tak:
Styna- super! w końcu się uwolniliście:tak:
 
reklama
Persefona najpierw to ja muszę jakąś kablówkę mieć bo teraz to mam tylko pięć kanałów i na nasze oglądanie nam wystarczy.

Ewcia ja też kawkę poproszę.:-)

Basiekk współczuję nocki. Matusia do komunii Mateusza się szykuje,albo już miała dlatego znikła.

Madzik no rytuał musi być zachowany :-D

Lepi
my na plaży mamy spoty plac zabaw i tam jest piaskownica zrobiona. W miarę czysto tam było. Koło domu w piaskownicę też bym go raczej nie wsadziła(zresztą nie mamy piaskownicy koło bloku:p)

Styna no to impreza teraz :):)

Młoda i piękna
nam gdzieś znikła. Żelka się też zawczasowała:(

Futrzaczku ja też nie znam tych bajek. Baranek shaun jakiś czas temu na TVP1 leciał i kojarzę tylko początek piosenki jak się bajka zaczynała
 
Ostatnia edycja:
Jolcia, a proszę bardzo:-) zaraz idę po kolejną jak małego uśpię:tak:

a w ogóle, to zaraz lecę wózek szykować do wysyłki...
 
Ok to jadąc do Ewci na kawkę wpadam do Jaipur na bezika:):)

Ewcia wózek sprzedajesz??

Młodzież śpi ja obiad szykuję.Na termometrze za oknem 24 stopnie tylko jakoś słońca brak :(
 
Jola, nie.
Koła nam "latają" jak mam na skrętnych i idzie na gwarancję...
ale moje małe coś nie chce iść spać:dry: i nie pójdę po pudło... ale mam do jutra rana czas:-p
'u nas obiadek jest, także się byczę:-p
 
I co bez wózka zostajesz na czas gwarancji??

Jak mi dziś obiad wyjdzie to ja się jutro byczyć będę :p
 
Jola, No, bez wózka będziemy...ale
jest ciepło, także mały ma rowerek;-) a i plac zabaw obok, także damy radę:tak:
tyle jest dobrze, że szybko oddają z powrotem, bo kiedyś jak też był na gwarancji, to chyba po 4 dniach już go mieliśmy w domku :-)
 
A to dobrze,że tak szybko działają . Na weekend nie zapowiadają pogody (Jaipur wykrakała :-p)
 
reklama
Hej dziewczynki,
nie wiem co jest, dziś też mam od rana zawroty glowy, wczoraj nie mogłam nic w rękach utrzymać tak mi drżały.
Przyszedł rachunek ze spółdzielni 1100zł za trzy miesiące za ciepłą wodę:szok: niedopłaty!
Coś się nie zgadza jak cholera, porównywaliśmy z sąsiadką, ona ma tylko metr ciepłej wody mniej i m nadpłate 200zł.
Wynajem plus czynsz (a w nim woda) płacimy właścicielom. Jutro jedziemy to wyjaśniać, P od dwóch dni wściekły...
Na dworze cieplutko, bylismy na placu zabaw i na spacerku i teraz J śpi.
Stynka cieszę się,że już jesteście sami:-)
Jaipur zaraz u Ciebie będę, mam głód glukozowy:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry