reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam zostawiłam moje dziecko z obcą babą:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jeszcze godzina kurcze cały czas zerkam na zegarek i ta wskazówka wlecze się niemiłosiernie.
Aina pewnie ząbki daj mu coś jak temperatura wysoka i obserwuj.
Kamcia ​jak tam twoje kolano??
 
reklama
Witajcie dziewczyny!:-)
Z góry przepraszam za moją długą nieobecność, ale naprawdę czasami nie wiem w co ręce włożyć. Teść już w domu, ale garnie się do pracy, więc trzeba go pilnować jak dziecko. Jednym słowem mam trójkę dzieci pod opieką. :baffled:Teściowa przejęła więcej obowiązków domowych za niego, a ja muszę mieć oczy wokoło głowy, bo mój M nadal w delegacji (jeszcze 2 tygodnie).
No ale znalazłam chwilkę, żeby się z wami przywitać i was poczytać (nadrobić pewnie nie będę w stanie). Widzę, że pojawiły się nowe mamusie – serdecznie witam J
Widziałam też, że nasz Fifi już po operacji. Mam nadzieję, że nabierze sił i dojdzie do siebie. Z góry przepraszam za brak udziału w akcji:zawstydzona/y:Dzielna ta Bubbles.:tak:
Z nowości u nas – Remik ma 6 zębów i idą kolejne, raczkuje i psoci niemiłosiernie – np. wyciąga mi talerze z szafek, zbiera papruchy, próbuje wstawać (w łóżeczku już staje), gryzie mnie i jeszcze się z tego cieszy! Łobuz! A Gabi mi ostatnio urosła sporo, co widać po spodniach i ma niesamowite teksty (czasem nie wiem co mam jej odpowiedzieć).
aina widzę, że Jasiu choruje, więc zdrówka życzę
lepi całus dla Zosi z okazji dziej szych 10 miesięcy :***
Kamcia uszy do góry:-)
I na razie tyle. Lecę poczytać, bo jeszcze mam chwilkę ;-)
 
paulina sprawa poważna, na durnoty szkoda mi życia. mi już przechodzi, ale przykro mi, że kiedy jest dobrze, to 3 razy dziennie wysyła smsy "kocham cię" a jak jest źle to nie ma ani jednego. a przeciez w ciężkich chwilach takie słowa sa tym bardziej potrzebne... eh taki niemądry ten moj M... ;(
styna ja bym oszalała w tym czasie, dlatego pierwsze wizyty chcialabym byc z nimi, aby samej zobaczyc jak sie sprawuje ta babka i jak mała reaguje.
aina bardzo mi przykro, że Jasieńka zmogło, mam nadzieję, że to chwilowe!
persefona witaj po przerwie :) a to faktycznie dużo u was nowości, wstaw zdjęcia małego jak będziesz miała chwilkę
 
bra oni tacy są, czasami trafiają się jakieś wyjątki ale potem okazuje się,że nie są hetero:rofl2:
także nie ma co się dręczyć..

styna też bym się stresowała, ale chyba nie będzie tak źle..Jakby było to tel by dzwonił.
persefona witaj ponownie
basiekk nie boli jak chodzę tylko przysiadać nie mogę na kolanie.Starość nie radość.

a gdzie jest Żelka, co u Tymka, ktoś wie?
 
Ostatnia edycja:
hej

buziaki - lepi, persefona - dla Waszych 10m-cznych maluchow!

Aina
- biedny Jasio.. ale go dopadlo.. :( Trzymajcie siem! I u nas na zabki, ale bez goraczki, ale co najgorsze znowu bez kupki pare dni:/

Basiekk - no Ty sie nie wyglupiaj - tylko mow malzowi co i jak! Wiem, ze chcesz Marti wynagordzic swoja nieobecnosc, ale nie przesadzaj, nie kosztem zdrowia! :*

Bra - masz juz wode?? ..no moj maly pimpek spi w dzien, ale tylko raz, miedzy 12 a 13, gora do 14tej...
a wstaje kolo 8. ;)

Persefona - witaj! wpadaj czesciej, choc na pewno teraz ci sie nie nudzi w domku :/

Jaipur
- a Ty znowu masaze masaze.. obojetnie czy musowo czy przyjemnosciowo to ja tez chce masaz! ;P
Rehabilituj sie szybciutko - zebys na rower byla gotowa!

Gag -
fajne zakupki :D ..i znowu buty!! ..ale ze tych pudelek, kartonow zapomnialas, no fuck!
 
No i mam moją mała z powrotem. Nadia nawet nie zauważyła że mnie nie było jak przyszłam to uśmiechnęła się do mnie i zaraz poczłaptała do dzieci i się dalej bawiła a ja spisałam kontrakt z opiekunką. Zapłakała za to jak wychodziłyśmy:confused2:
Lepi Persefona buziaki dla solenizantów.
Bra ja ją prześwietliłam na wylot widziałam podczas pierwszej wizyty że Nadia się jej nie boi i garnie się do niej dlatego zdecydowałam się zostawić ją samą.
Dobra idę nadrabiać zaległości z małą.
 
reklama
Do góry