reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam was. Miałam taki fajny humor i jedna chwila jedno zdanie mojej mamy wszystko zepsuło a zdanie brzmiało 'macie już bilety bo to euro będzie się zaczynać jak będziecie lecieć" i co ja wchodzę odrazu na wizzair i ponad 300 funtów bilety dla naszej trójki więc chyba będę musiała zrezygnować z wesela przyjaciółki bo 300 bilety 100 w kopertę i w kieszeni coś trzeba też mieć. Głupie Euro:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Jolek
gratulacjie dla Igorka

Co do wiosny to my też nie szalejemy czapka, kurtka i ciepłe rajtki muszą być.
 
reklama
My już po spacerku. Godzinka musiała wystarczyć bo zimnawo troszkę. Trzeba teraz jakiś obiad skombinować, może mały książę się zdecyduje coś wciągnąć poza chrupkami psa:/

Styna nie mogła Ci mama szybciej podpowiedzieć?? Trochę szkoda tego wesela:(
 
Witam się :-)

Mały śpi i zastanawiam się czy nie uderzyć z nim na drugi spacer jescze?

Joluś och gratuluję Igusiowi ależ to musiał być widok:tak:
Bra oj wiem jak się denerwujesz biedna Lenusia tuli się pewnie ciągle do Was. Obserwoj małą jeśli tylko temp zbijaj syropkiem albo czopkiem, jak masz jakieś wątpliwości jedźcie do lekarza ale obstawiam trzydniówkę;-) Współczuję zarwanej nocy... Franek jak miał temp. spał tylko znów cały był mokry wraz z pościelą:confused2: ale mimo że on spał ja tak z jednym okiem otwartym:baffled: Dawaj Lenutkowi dużo wody bo pewnie apetytu nie ma? Buziaki dla niej:****
Stynka faktycznie multum kasy za trzy bilety:no: szkoda że wcześniej sobie nie zabukowaliście biletu:-(
Basiek już pewnie tulisz Marynię, abo jesteś w drodze do domku:-p
Ypra zdrówka:****

Tyle spamiętałam resztę wieczorem;-)
 
agacio , gag dziękuję za gratki dla Emci :*

no parapetówa będzie jak już będe miała naklejki na ścianę ... :-)

mam nadzieję że na dniach będę miała już neta i będe z wami na bieżąco :tak: już się nie moge doczekać....




 
Styna to przerabane z tymi cenami, a moze sa tansze dwa,trzy dni wczesniej i uda sie poleciec?

Jolus gratulacje dla Igorka :tak::tak::tak:

Ja troche ogarnelam chate i dzis siedzimy w domu bo jakos mi zimno i zdaje sie ze na dworze tez niezbyt fajnie na spacery, moze wyskoczymy tylko do sklepu.
 
Oj jak pusto.

Uciekam chyba spac niedlugo bo jutro w koncu do szkoly trzeba sie wybrac, bo przez to chorowanie to prawie caly luty nam uciekl :eek:
 
reklama
agacio Lenonek w ciągu dnia humorek ma ok, gdy zadziała czopek, od razu energii ma tyyyleeee do spożytkowania :tak: apetycik faktycznie ma mniejszy, daję jej duuużo cycusia, jego nie odmówi nigdy, poza tym normalnie, co 3 godzinki posiłek, zjada mniej, ale zawsze coś, do tego popija wodą więc nie jest źle. stres mnie bierze, bo zaczynam analizować i boje sie, że może te gorączki mają jednak związek z tym upadkiem sprzed kilku dni? uderzyła czółkiem w podłogę :-( boję się. przed chwilką dałam jej czopek , bo termometr znowu wskazał 39. moje biedactwo :-:)-:)-(

a ta wysypka wychodzi trzeciego dnia, czy czwartego? Lenka gorączkuje od wczoraj, więc jeśli to 3dniówka to wysypka powinna byc jutro czy pojutrze???

styna ty to masz pecha ostatnio, co chwila powody do złego humoru, oby juz sie skończyły.

jolek gratulacje :) dzielny chłopak, zadziwia mnie ten twój synio :)
 
Do góry