reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
to po co ja przyszłam skoro wszyscy już uciekają...eh :( buziaki dla Polusi i Oskarka chciałabym się odnieśc to Waszych postów, ale znów wszystko bedzie w jednej kupie :(((( nie lubię tak :( kiedy mi się to cholerstwo naprawi :(((
 
Gag ale masz ostatnio pory :p Moze Jolek wpadnie jeszcze, choc cos jej nie ma dzisiaj, mam nadzieje, ze okej u nich. Napisalam tak jak Ty - co by Ci przykro nie bylo :))). Ale ja juz naprawde zaraz spadam hehhehe.. ledwo widze na oczy i bredze juz.. a zreszta za moment polnoc wiec moj paczuszek sie pewnie obudzi zaraz.. Jestes juz sama czy tesciu jeszcze jest??
:****
 
karolq mój tam wcale romantykiem nie jest :-p
ale wie że ja jestem i musi podołać choćby w wyjątkowych sytuacjach :-p bo inaczej wie ze sprawi mi ogromna przykrość i albo zniechęcę się do całego dnia albo się pokłócimy :tak: no więc się stara wtedy kiedy wypada się postarać hehe
a ja i tak sobie marzyłam ze mnie zabiwerze w jakieś góry , nad jakiś wodospad na łódkę po jesiorku albo na lot balonem na zaręczyny :-p
ale dobre i to ;-)

ja też pożarłam ogrom pączków ponad 10 spokojnie :-)a co najlepsze jutro robię dokładkę!!! takie były pychaaaa :-) jutro jak będe jeść to sobie zliczę dokładną ilosć :-p to wam napiszę ile jestem w stanie zjeść hehe
gag maja karolka buziaki dla maleństw :*
lepi ja też uwielbiam te z ajerkoniakiem:tak:
o futrzaczku widzę ze też się przeporwadzacie , a dlaczego i kiedy?? na większe ?? blisko poprzedniego mieszkania??
futrzaczku wiesz co ja mówłam Vi jak jeździmy do nowego domu po prostu z ejedziemy do nowego domu sprzątać
a jak wracaliśmy to ona sama mówiła ooo tu mój dom.. jak jechałas spowrotem to pytała "gdzie jedziemy? do nowego domku?" i odpowiadałam ze tak i czy jej się podoba .. a ona że tak :-) polubiła nowe miejsce tym bardziej ze nie boję się jej tu wypuszczac samej przed dom a tam musiała być pod lupa bo mamy taki płot że przeszłaby przez niego i mogłaby dobiec do głównej ulicy!!
musisz mówiż Szymkowi ze niedługo bedziecie w nowym domku , bedzie miał nowy pokój i nie wiem.. cokolwiek co mu zaplusuje ...:-)
Vi się cieszy ze bedą dzieci :-p bo tu sasiadów nie widujemy gdyż mieszkają tak że nawet jak dzieci na dwrze to jestesmy oddzieleni polem :-p



 
Żelka, szacun:-D:szok: A ja miałam taaaaaką ochotę na pączki przez cały tydzień, a zjadłam jedynie 3 (słownie TRZY):no: Ale za to wzięłam sobie jeszcze dzisiaj do roboty jednego:tak:
Trzymajcie się ciepło babole:-) Dobrego dnia!
 
Jutro weekend <jupi>:rofl2::rofl2::rofl2: I całe dwa dni z moją kruszynką lalallalalalalallalala.

Się witam
Kiepska noc za nami. Marti idą górne zęby, w nocy miała temperaturę wysoką, zbiłam jej, ale znów urosła. Wybudzała się cały czas, w końcu zabrałam ją do nas i z nami spała do rana, więc jestem dzisiaj połamana, bo mamy wąskie wyrko, ale nic tam, najbardziej mi dziecia mojego kochanego szkoda:-(. Mąż z nią został , ma być do 12 w domku, potem może ja się zwolnię i pojadę, jakoś nie mogę usiedzieć w pracy, jak wiem, że mój Kluseczek cierpi:-(.
Futrzaczku jak tam Wam na nowym gniazdku? Chłopcy Twoi przyzwyczają się na pewno. Trzymam kciuki!
Żelka lasencja jesteś to możesz i 30 pączków pochłonąć;-). Ja pożarłam jednego:confused2:, jakoś nie miałam czasu bo najpierw w pracy, potem na szczepienie i zleciał dzień nie wiadomo kiedy.

Dobra spadam do roboty!
 
reklama
Basiek wspolczuje nocki i buziak dla malutkiej oby szybko jej przeszlo. Moja mala wieczorem zalapala w nocy miala w dzien juz bylop lepiej wieczorem znowu a dzisija juz ok tylko spi juz mi 2 drzemke wiec nie jest idealnie. No i kupki ja mecza juz niewiem co mam jej dawac
 
Do góry