reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

bra- no ale pechozol...

marzena - u nas ostatnio tak nasmrodził sąsiad, że przy zamkniętych oknach nie szło wytrzymać, a robi to w nocy i nie widać, która to menda i straży miejskiej nie ma jak zgłosić...

wciągam kolację,mamusiny chlebek,może też w końcu sama zaczne sobie pieczywko produkować...
 
reklama
Hejo dziewuchy
Niedawno, żem wróciła.
Po fryzjerze kolorystyczna rewolucja, M za mną lata i woła lisiczka :-D:-D:-D:-D więc nam się zoo kompletuje :laugh2: ciekawe co z Tymka wyrośnie :-p:-p:-p
Ide ululać małego wrócę i ponadrabiam.
 
karolq, współczuję bólu ucha, sama nie miałam, ale mąż bardzo cierpiał na to niedawno:-(.
ewcia, podkładaj jakieś poduchy jak śpi na łóżku, będziesz spokojniejsza:tak:. Jak Majka w dzień śpi w naszym łóżku , to podkładam pod łóżko Mateusza kołdrę i poduszkę w razie czego. Ale wypadków nie unikniesz, bo co chwilę się przewraca, to gdzieś puknie.
kamcia, brawo że rzuciłaś palenie:tak:.
persefona, przykro mi bardzo. Kurcze, wszystko na Twojej głowie:-(, a tu jeszcze szkoła... Bądź dzielna kochana.
bra, gratki dla Lenki za 272 dni - torcik, tak torcik zrób! Ale pechoza z tym wózkiem.
haniagaj, co za tragiczna i straszna historia. Teraz ciągle słyszę gdzieś o śmierci jakiegoś dziecka...to przerażające.
lepi, jak w pracy, bo moich kotów jeszcze nie było dziś, jutro jeden wraca, więc baczność.
marzena, a to pech, bo pogoda fajna. Ale z drugiej strony dobrze, ze ostrzegają.
styna, zdrówka dla Malutkiej.
basiekk, ja też o mało nie zabrałam kilku repertoriów do domu w poszukiwaniu czegoś, ale byłam dziś do 18.oo w pracy i jeszcze robotę do domu? O nie, już nie! Człowiek się poświęca a dziękuję nie usłyszy. Wolę posiedzieć z Wami:-).
Żelka, można liczyć na jakieś foto nowej Żelki? Buziaki dla Tymka na 9 miesięcy!

Jak tam przygotowania na Walentynki? Macie coś dla lubych?
 
Młoda narobiłaś mi smaka chyba sobie zrobię jak miód znajdę a jak nie to samo mleczko:tak:
Marzenka barzo dobrze niech wlepiają mandaty, środowisko i tak jest już wystarczająco zanieczyszczone
Jaipur oj walentynki mężuś wraca po tygodniu nieobecności oj będzie się działo będzie także spokoj jak nie zawitasz do nas wiem dlaczego;-)
Bra a to pech dobrze że masz w czym Lencię na dwór zabrać:tak:
Żelka alem ciekawa :ninja2::elvis:
Matusia będę czekać w domu na lubego nie wystarczy?:-D:-D:-D
 
Hejka

wpadam żeby powiedzieć że w tym tygodniu może być mnie mniej bo zaczynamy przeprowadzkę, postaram się na bieżąco coś czasem przeczytać bo już teraz mam 10 stron ale jak mi to wyjdzie to nie wiem za co z góry przepraszam.

Buziaki kochane :*
 
Matusia mój dzisiaj z okazji jutrzejszego dnia dostał pączka w kształcie serduszka:):)
Wejdź na fb tam jest zdjęcie żelki.

Zmiana bardzo duża. świetnie Haribo wygląda!!!

Zazdroszczę dziewczynom,które jak nie pomalują włosów to im dobrze:/

Żelka a jak ty się czujesz w nowym fryzie???:)

Bra
współczuję akcji z wózkiem. Z tego co pamiętam to kiedyś było do 3 reklamacji i kasiorę musieli zwracać!

Futrzaczku będziemy czekać na Ciebie:*
 
Matusia, Miki śpi w łóżeczku, a spadł mi jak już wstaliśmy, a ja ostatnio trochę zmęczona i nie wiem kiedy oczy mi się przymknęły na chwilkę...:-( no i mój mały akrobata zawsze na mnie wchodził, a dziś okrążył mnie i bum...
mam kaca moralnego...

Bra, pzrerąbane z wózkiem...


w ogóle, to się wystraszyłam i nie wiedziałam czy jechać z Mikołajem na oddział czy iść Go kąpać... a dokładniej...
niby to nie były wymioty, a takie większe ulanie, ale 5 razy... tyle, że zaraz po tym jak zjadł kaszkę... w sumie dziś sporo w siebie wcisnął więc staram się nie panikować, bo czasami też Mu się cofnęło jak za dużo zjadł... ale przez cały dzień wsio było ok, był wesoły, bawiłsię bez niczego, zasnąć też zasnął ładnie więc chyba nie mam co siać paniki... mam przynajmniej taką nadzieję...
 
Ostatnia edycja:
Jolek dzięki za tak miłe słowa :happy2: hmmmm póki co dziwnie się czuje, chociaż kolor bardzo, bardzo mi się podoba ... chyba muszę się przyzwyczaić.

W końcu zrobiłam zdjęcie dowodowe i jutro ide z papierami, żeby dowód zmienić... bo przed rozliczeniami wypadałoby mieć już nowy małżeński.
haniagaj ja nie moge słuchać o takich historiach, po prostu nie moge :hmm:
bra to faktycznie, można się wpienić ... zadzwoń do sprzedawcy, postrasz rzecznikiem praw konsumentów, a powinni zwrócić kase - ewentualnie dać możliwość wymiany na inny model/egzemplarz.
ewcia no takie te nasze dzieci spadochroniarskie jakieś, dobrze że nic się nie stało.
Persefona ojej, ale się u Was porobiło ... spokojnie zajmij się swoimi sprawami. Dużo siły życzę i tzrymam kciuki oby z teściem było lepiej.
Futrzaczku owocnej przeprowadzki.
Matusia zafundowałam "lisiczke" a teraz niech się M stara :-D:-D
marzena to nieciekawie, szkoda że nawet wietrzenie chałupy nie jest zalecane :/ Ja mam wiecznie gdzieś okno otwarte, bo inaczej mnie źle.
styna zdrówka dla Was
 
Widziałyście? Poryczałam się Można zwyczajnie – Demotywatory.pl

ewcia, łe tak to mi sie też już zdarzyło, że przymknełam oko a majka mnie płaczem obudziła i leżała na ziemi. Serce miałam w gardle, ale my na szczęście mamy niskie łóżko. Od wtedy podkładam te poduchy.
agacio,
zapakowana tylko w kokardę, no jasne że wystarczy :-).
jolek, dzięki za cynk. Pączek mówisz dostał - suuuper!

Ja zawsze miałam coś i dla Matieego i dla męża, a teraz i dla Majki mam. Kopiłam kartki walentynkowe i Mai i Matiemu wsadziłam zdrapki Lotto do środka, a mężowi kupon Los Milionos jakiś walentynkowy. Oczywiście mężowi napisałam że dla Walentego a dzieciom tylko imiona. Zostawię rano koło ekspresu do kawy, bo pierwsze co rano robią to mąż kawę a Mat kakałko.
 
reklama
Kurcze, czemu to mój K. nie wpadł na taki pomysł z zaręczynami buahahaha:-D

Matusia
, oj ja dziś też... ale widzę mały spokojnie śpi więc jest ok:-)
Twoja Mała ma juz 8 zębów:szok::sorry2: szok
 
Do góry