reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Mój syn właśnie zasypia:-)
Joluś
a mnie to gardło tak jakoś dziwnie boli jakby suche było:baffled:
Persefona zdrówka dla teścia!
Marzena niech ta zima się już skończy bo przez te dymy i smrody wyjść z domu nie wolno nawet:no:
Basiunia pal sześć robotę w domu jesteś ;-):-p
Stynka mam nadzieję że już ostatnie chore kupki były buziaki dla Naduni:****
 
reklama
agacio - mleko z miodem, nawilża, na gardło najlepsze

marzena - ale przerąbane z tym zapyleniem... dobrze że my przy lesie mieszkamy i powietrze czyściutkie, chyba że jakiś sąsiad postanowi śmieciochy popalić

zmęczenie mnie dopadło, młodego chyba też bo się zrobił marudny
 
Młoda u nas w gminie robią teraz akcję, że latają po domach i sprawdzają czy śmieci nikt nie pali. W gazecie było napisane że już ileśset mandatów narąbali.
 
marzena i to chyba dobrze co, bo różne rzeczy ludzie palą. niejedni pewnie nawet pieluchy.

chciałam się pytać, Vi i jak sprawy mieszkaniowe?
 
oo a ja zapomniałam się wam pochwalic naszą dobrą passą... tydzień temu M odebrał wózek z reklamcji, wymienili cały stelaż, dzis wyszłyśmy na pierwszy spacerek i pękło mocowanie przedniego kółka :wściekła/y: tym sposobem wracałysmy do domu na dwóch, bo przednie musiały byc w górze. całe sczęście, że byłam blisko domu. najgorsze jest to, że tak jak poczytalam o reklamacjach to to nie jest tak hop siup ze zwrotem pieniędzy albo wymianą na inny wózek... wszystko dobra wola sprzedawcy. sprzedawac bubel jest fajnie, ale później wziąć za to odpowiedzialnośc juz gorzej, tym bardziej.
 
paulina mamy zastępczy z kompletu od gondoli, ale nie mamy do niego śpiworka, poza tym jest tyłem odwrócony i zarowno Lenek jak i ja jestesmy nieswoje jak siebie nie widzimy ;-) ale mus to mus kurde felek. reklamacja pewnie ponad tydzień znowu
 
reklama
Do góry