reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Adeczka o której Ty lecisz że na BB jeszcze masz czas? Widzę,że faktycznie Wam się udało z tym kredytem.Super:)

Bra to ten urok osobisty...potrafi chłopak oczarować wszystkich :p

Alex mam nadzieję,że imprezka udana pomimo @

Matusia oby Majka się nie rozchorowała.

Agacio się zdarza :-p:tak:

No i to tyle. Idę uśpić młodego. Byliśmy dziś na małych zakupach i od razu trochę tyłki przewietrzyć, mam nadzieję,że młodemu tym nie zaszkodziłam.
 
reklama
Witam się wieczorową porą :)

joluś
- ciesze się że z Igim lepiej, ale dobrze, ze sie wybierasz z nim do lekarza, trzeba miec pewnośc
paula -witaj po wakacjach
stynka-oj biedni jestescie :(dobrze, że mała się nie odwodniła. ZDRÓWKA dla WAs!!!
persefona, lepi -buziaki dla Waszych okragłomiesięczniaków :****
bra - sorki. Co za gafa :zawstydzona/y:
matusia - ale u was fajne atrakcje - zwłaszcza ten kulig
 
Witam sie wieczorowo:))
ZDRÓWKA CHORYM
BUZIAKI DLA OKRĄGLACZKÓW:**

Dzisiaj wkręciłam Goskę w zmywanie:-pcałego zlewu garów:-D cieszyła sie że mogła pozmywać:eek:
Poza tym leniu****emy:-)...a jutro do szkoły....
 
Poziomka ale z Ciebie wredna matka!!!!!:-p
Nienawidziłam kiedyś zmywać garów a ojciec nas do tego zmuszał. Miałyśmy rozpisane w kalendarzu której jest dzień na sprzątanie kuchni:(
 
Matusia ale mi narobiłaś smaka na kiełbaskę z ogniska!! o matko, przecież to marzenie ściętej głowy! :wściekła/y: nie mam ogniska, kiełbasy, może jakiś patyk w ogrodzie by się znalazł.. kurde no ostatecznie w kominku mogłabym sobie zrobić, jakbym miała kiełbasę:-D:-D

zmywanie naczyń, hi hi ,nie zmywam:-p zmywarki tez nie lubię ładować.Nie nadaję się na dobrą żonę:rofl2:
 
Teraz to ja mogę zmywać,ale kiedyś jak człowiek był zmuszany.... to była masakra.Jeszcze mam przed oczami te kartki z kalendarza z wpisanymi imionami..koszmar!!!

Apropo koszmarów śniło mi się dzisiaj że znowu papierochy jarałam. Wstałam z myślą,że zawiodłam swojego synka:(
 
styna26 Biedaczki ale was dopadlo, dobrze ze szpital nie byl konieczny, kurujcie sie szybciutko.
Dobrze ze ten wirus do nas na Podolany nie dotarl ;)


Zelka A dziekujemy dziekujemy bylo milo ;) dobrze miec towarzysza w bolu ;)
To fajna diete ma moj niestety porzucil jak zaszlam w ciaze ;(


agacio Tez mam taka nadzieje


jolek27 Dzieki dzieki........


bra00 Tak tak tez ostatnio bylam taka dobra gdy spalismy u tesciow na malym tapczanie!!! Wstajac rano stwierdzilam
nigdy wiecej ;)
Ja tam wole aby moj nie bil tego rekordu ;)


Matusia Tak podobno jest chodzik ogranicza dziecku mozliwosci, ale ja jestem zdania ze dziecko powinno
chodzic jak jest do tego gotowe a nie byc wkladane do chodzika dla wygody, jest jeszcze 1 plus nie uzywania
chodzika bez niego dziecko uczy sie przewracac pozniej zobaczysz ze maluda przewroci sie,
ale nie zrobi sobie krzywdy. My tez chodzimy i czasem tez juz przez caly dzien gdy jestem sama z maluda
to brak mi pomyslow :) a mala do tego chyba powie tata zamiast mama ;( jako 1 slowo


Ja tam zmywania w zadnej postaci szkoda ze nie wymyslili zmywarki do wszystkiego ;)


Lece sie kapac i spac bo peniw za 1,5 bedzie 1 pobudka ;) Buziaki
 
reklama
Do góry