reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

my dzisiaj wstałyśmy z małą o 9.15:-)
a teraz idę na śniadanie :-p

jolek po naszej wczorajszej rozmowie zasnęłam jak aniołek:-D hehe nawet mi chrapanie |D nie przeszkadzało;-) chyba byłam zmęczona:rofl2:
 
reklama
Kamcia to się cieszę,że zadziałałam usypiająco. Ja maiłam problemy z zaśnięciem bo ktoś z moich sąsiadów zrobił sobie imprę:(
 
Mnie oni nie obudzili tylko przez nich zasnąć nie mogłam, akurat jak się położyłam do zaczęli hałasować, czekałam aż się bardziej rozkręcą żeby gliny wezwać ale w miarę się uspokoili i udało się w końcu zasnąć.
Kamcia mam już posprzątane tylko podłogi nie ma mi kto umyć :-D Wyszłam z psem na spacer i jakoś odeszła mi wena na kończenie porządków. Wieje u nas strasznie a niby tak ładnie słoneczko świeci myślałam,że dłużej połazimy,ale niestety to było w miarę szybkie wyjście:(
 
Ostatnia edycja:
mnie obudziła Vi:-D
wogóle widzisz jak dzisiaj pusto u nas... hehe
tylko ja i Ty siedzimy i piszemy :-p a reszta z mężami pewnie spędzaq weekend...
a mój to sobie gra... hihi wkońcu siedzimy razem na coidzień więc bez różnicy czy to sobota czy wtorek;-)
na dwór nie idziemy bo przeziębieni... yhhhh:rofl2:
 
No mój o 10tej do Warszawy dotarł i teraz naprawia awarię w sprzęcie do którego pojechał, siedzę sama no to klikam na kompie. Co do wyjścia to też bym nie szła no ale psiak niech też ma trochę odskoczni bo tak to siedzi na przedpokoju z nochalem w pana kapciach i tęskni:(
weekendy na bb zazwyczaj ciche
 
reklama
zbierasz czy podkradasz innym? :-p moja kuzynka kiedyś mi jakąś grę z farmą pokazywała to wszystkim plony podkradała :-D
 
Do góry