reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
yra a skąd jeśli to nie tajemnica?
jolkaa ja tutaj do miasta rodzinnego mam trochę za daleko. Jadąc tam wcześniej i czekając na poród... ehhh jakoś tego nie widzę
 
Ostatnia edycja:
ja daleko w sumie nie mam, jakies 1,5h jazdy samochodem. Tylko, że jest kilka powodów przez które zdecyduję sie raczej rodzić w Gdańsku. Po pierwsze rodząc tu w Gdańsku będę u siebie, rodząc w mieście rodzinnym będę też musiała po porodzie spędzić tam trochę czasu, a mój mąż będzie pracował w Gdańsku, wiec co mi po pomocy rodziny jak męża nie będę miała przy sobie, a to jego będę najbardziej potrzebować. Z drugiej strony, w mieście rodzinnym mam bardzo dobry oddział, tu w Gdańsku no nie wiem ile ludzi tyle opinii na temat klinicznej, zaspy, czy wojewódzkiego. Poza tym jestem z tego nazwijmy to "medycznego" środowiska i miałam okazję pracować na klinicznej to powiem szczerze, że zniechęciło mnie to do tego, żeby tam rodzić, ale do klinicznej mam najbliżej. No nic, jeszcze trochę czasu mamy na zastanawianie ;)
 
Ja tam u siebie nie miałabym też źle bo moja mama pracuje w szpitalu i przez jakiś czas też myślałam czy tam się nie wybrać,ale to było szybkie myślenie. Zostaję tutaj i co ma być to będzie:))
 
Tez jestem z Gdanska, niedlugo mozemy sie razem na male dotlenianie wybierac :-)
Ja na razie zdecydowalam sie rodzic na Zaspie czytajac wszystkie opinie w necie i rozmawiajac ze znajomymi, chociaz wiadomo zawsze znajdzie sie ktos kto ma zla opinie .
 
Jedna moja kumpela z dwójką dzieci na Zaspe jeździła rodzić, kolejna też na dniach ma zamiar na Zaspie się rozpakować
 
reklama
sorki oglądałam powtórkę Top model.. bo ostatnio zapomniałam a to finał..

Moj śpi z małą... mnie głowa rozbolała:sorry2:

Yra ja jestem na 41:tak: ale ja gram dopiero 3 miesiące... :zawstydzona/y:bo gdzieś w połowie wrzesnia zaczęłam...
Wiecie jak tak was czytam to zazdroszcze że możecie sobie razem się spotkac i pośmigać z dzieciaczkami (jak się już porodzą) ... a nie3 to co u mnie,... yhhhh
z Ie to ja i Tichonek , ale ona ode mnie 260 km mieszka:sorry2: na szczęscie mam tu blisko kilka koleżanek ... ale z bb nie ma szans na spotkanie:-(

 
Do góry