reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

aa to tylko na nk polacy potrafią wymyśleć gry gdzie się kradnie:sorry2: heh
ja gram na farmeramie takiej co nawet nie idzie się do sąsiada:szok::-D bo mam swoją farmę i miasto..
nie wiem czy w tv widziałas , reklamują taką :tak:
ale w tą na nk tez gram sobie czasem , wcześniej grałam częściej dopóki nie zaczęłam w tą właśnie na necie;-)
 
reklama
ja tam mam małe pojęcie o grach, kiedyś się non stop grało, a teraz to kontakt z grami mam tylko wtedy jak mój chrześniak mnie odwiedza (czyli raz na rok)
 
Dzień dobry wszystkim!!

Ja miałam dzisiaj nieprzespaną noc, nie mogłam zasnąć. Rano zjadłam śniadanie i wskoczyłam znowu do łóżeczka ( a co w końcu sobota! ;) ) i odespałam. Przed chwilą wstałam, bo telefon mnie obudził, ale to nic, w zasadzie to się wyspałam , czuję żyję :)
 
Pewnie, że trzeba. Dzisiaj u mnie taka piękna pogoda, słoneczko świeci i nie jest w cale, aż tak bardzo zimno. Tak myślę, może by się wyjść dotlenić po obiedzie? :)
 
No trójmiasto skąpane w słońcu:) u mnie na termometrze -1, ale uważaj z tym dotlenianiem bo strasznie zimny wiatr wieje więc się ciepło ubierz i obowiązkowo czapa na głowę
 
reklama
Tak, wiem ja już teraz bez czapy i ciepłego ubrania się z domu nie ruszam :) zresztą nawet gdybym zapomniała to mam nad sobą mojego "strażnika", który na pewno mi o tym przypomni ;) U mnie tez -1, ja dopiero teraz zauważyłam, że Ty jolek też z trójmiasta jesteś :)
 
Do góry