reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

hejka
dawno nie było mnie tu :)
dostosowuję się,młody szaleje, a ja jestem padnięta... Dodatkowo Tymek wyrwał mi spację w laptopie... a co żeby mi weselej było- jednym ruchem załatwił sprawę. Ohhh te małe rączki...
 
reklama
Majcia mam nadzieję że humor dopisuje dzisiaj?:***
Madzik heheh :-Dtak bo ja się w Juleńku zakochałam w tych jego cudnych oczyskach,:tak: a może jakaś synowa Agata Ci się trafi?:rolleyes2:
Basiek mam nadzieję że i Twój humorek lepszy? :***
Ypra zdrówka dla męża, a teściową zlewaj;-)
Stynka biedna Nadunia ależ ją te zębiska wymęczą bidulka :-(Laska wrzuć na żarciowy przepis na pączuszki jak znajdziesz chwilkę, O jest przepis ;-)
Kamcia i jak lepiej już?:***

Jolcia cieszę się, że już masz się lepiej w pon do kontroli z Igorem śmigasz tak?

Karolq bardzo Zuzia marudzi przy zębolkach?
Żelka wampirkowi małemu kieł musi wyjść no coś Ty:-D
Joluś wiosna w trójmieście jupiiiii a u nas mróz:dry:
Hope ciekawa jestem jak nowa fura Jagodzi zdaj relację:tak:
Krklisz kurcze nieciekawie brzmi popękana szyjka, :no:ale dziwi mnie że przy porodzie tego nie załatali? CC nie jest złe;-), choć może uda się urodzić drugie dziecko naturalnie? Tępo pisania i tak nie jest szybkie potrafimy więcej napierniczac:-p
Jaipur a od jakiej to perfumy? bym może kupiła?;-)
Ainka nooooo jesteś!! kopniaka zasać chłopu i małego zostaw najlepiej na caaaały dzień niedzielę najlepiej, albo siobotę tak jak dziewczyny radziły:tak:
Basiek haha męskie jaja:-D:-D:-D
Jaipur zemdliło Cię pewnie bo pomyślałaś o jajach w kisielu:rofl2::-D:rofl2:
Młoda dlatego Franek ma zakaz dotykania mojego lapcioka;-)



Ptasim mleczkiem mnie nie skusicie nie przepadam;-), Ainka ale Twoich drożdzówek byłoby mało gdybym wpadła heheh:-p
Domestosy soda matko jakieś czary mary istne, o tak test IQ sodowo domestosowy byłby super:nerd:

Jakieś okrąglaczki są?..... Ręka w górę!

o są ....

Krklisz buziak dla Oliwki dzisiaj kończy 9 mies?

Dziecię moje śpi zrobiłam na jutro zupę ogórkową a na drugie danie brakło mi czasu przy Franku.... Zła jestem bo dzisiaj miał mąż wrócić z delegacji ale oczywiście sie przciągnęło wszystko i będzie jutro po południu dopiero a ja już tak tęskniusiam strasznie:zawstydzona/y:
 
agacio-gagacio to będziesz jeszcze jeden dzień słomianą wdową, ja do wtorku:-p
co do perfum, no jak to jakie ,no Jaipur :-D Boucheron'a(są męskie i damskie, z 10 lat miałam pierwszą butlę,a potem odnalazłam je tylko w stosownej wersji u małża w toaletce, to naprawdę skandal ,że mamy takie podobne gusta;-)
 
Matko do wtorku aż uschnęłabym z tęsknoty:zawstydzona/y:
Poszukam w necie tych perfum, ale co jaki skandal jak będzie chciał ci psikacza sprezentować będzie wiedział jaka nuta serca a jaka głowy hehehehe:-D
 
jolek, no mój nick od mojego Matusia, ale historię napiszę. Wszędzie robiliśmy z Matim hasła na Matuś lub Matusiowo, a tu logowałam się na chwilę, żeby poczytać o ginekologach z PO i wpisałam Matuś ale Matuś śmiesznie jakby gina szukał to dopisałam "a" i wyszło Matusia :tak:
Maja, oj tam oj tam z tą Twoją figurką. Wszystko widziałam i wiem i mi nic nie wmówisz:tak:.
ypra, no właśnie myślałam że Twój nick ma jakieś podłoże i jest od czegoś.
styna, Maja też się budzi po nocach i jęczy. Kładzie się na brzuch podnosi dupkę do góry i głową w poduszkę wyciera i jęczy i popłakuje. Może to zęby właśnie.
jaipur, a ja myślałam że nick od miasta do którego marzysz pojechać:-p.
Żelka, a skąd się wzięła żelka?
styna, znam te pączki, robiłam je tylko bez powideł. Dobre, ale póki świeże.
Aina, olej to i umów sie z kumpelkami na piątek np i mu z góry powiedz, że zostaje z jaśkiem i już! No ile można w domu siedzieć - tak Mu powiedz:blink:.
Hope, a Ty to co? Tłumacz skąd Hope.
Krklisz, buziak dla Oliwki na 9 miesięcy.
salsera nam zniknęła, a Miki też dziś okrągłomiesięczniak.
 
Młoda nie przejmuj się, ty teraz z tych pracujący więc wybaczamy małą nieobecność. Tylko nie zapominaj o nas całkiem.

Agacio niby tak ,ale pani doktor powiedziała,że jak Igi nie będzie kaszlał ani smarkał to możemy się nie pojawiać coby kolejnej infekcji od zasmarkanych dzieci w poczekalni nie złapał.
Męża nie ma ale pamiętaj my jesteśmy.

Dziewczyny a pamiętacie adeczkę ?????

Z tego co kojarzę to u Krklisz od początku jest napisane że Oliwka ma 9 miesięcy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
agacio - całkiem nieźle, ale jak wczoraj zobaczył że pakuję torebkę to mnie już nie odstępował na krok, dobrze że dziadek przyjechał i go zagadał... Gorzej ze mną - rozleniwiłam się... po prostu nie chce mnie się pracować...

joluś - no padaka, jak racam to mi się nawet na kompa nie chce patrzeć... ale będę o Was pamiętać :rofl2:
 
Do góry