reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Pisałam na zakupowym ale zapytam i tu. Czy ma któraś z was sab-simplex na zbyciu. Mam znajomą która chętnie by odkupiła.
Jolek ja ma nawet nie używałam bo nie było już potrzeby. Tak więc moge odsprzedać tylko nie wiem za ile bo sama je dostałam od szwagierki, która mieszka w Niemczech.

Aniu ode mnie tez kopnij swojego w jaja!!
 
reklama
Alex wielkie dzięki. Będę Cię miała na uwadze. Na razie ktoś jej polecił wodę koperkową i chce tego spróbować. Co do ceny to ja znalazłam na necie stronkę gdzie koleś za 35zł sprzedaje.
 
jej, ciężki dzień......mówię Wam naprawdę ciężko jest samej ogarniac wszystko - zwłaszcza jak dziecko zaczyna chorowac. wyprawa do lekarza w taki mróz, dziecko płaczące w aucie przez całą drogę, kombinowanie kogos kto wykupi lekarstwa - łeb mi pęka :szok:
do tego cholernie głośni sąsiedzi :wściekła/y:i to z każdej strony! jednym o 20.00 zbiera sie na roboty - stukanie, wiercenie, piłowanie :wściekła/y: drudzy głośno oglądają tv, u góry dzieciak biega i krzyczy, a moje małe chore maleństwo nie może sobie spokojnie pospac :-(
 
Gag i tak jesteś super babka że wszystko sama ogarniasz:tak: głowa do góry Mały napewno szybko wyzdrowieje buziaki dla niego:****
 
reklama
Gag podziwiam Cię,że wszystko ogarniasz, ja bym pewnie poległa:(
Musicie mieć strasznie cienkie ściany.
 
Do góry