reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witajcie
joluś - kuruj się kochana, przesyłam dobre fluidki:-)
agacio - dobrze, że czas w pracy szybko leci i że Franuś prawie nie zauważył Twojej nieobecności. Witam w gronie bardzo zapracowanych mam;-):-D

gag - straszne. Takie maleństwo to pewnie wcześniak:-(, wytłumaczyć sobie taki krok mogę tylko depresją poporodową, choć wątpię, czy tak było, bo matka nie rodziła w szpitalu, więc prawdopodobnie planowała to, co zrobiła...

u mnie w pracy dziś spokój, a to dlatego, że kumpel przyszedł chory (córcia go zaraziła - żyganko), więc się ewakuowałam do innego pokoju i super tutaj jest - cisza i spokój, nikt nie widzi mojego kompa, więc zaglądam spokojnie na BB:-D
 
reklama
oj zapomniałabym - buziaki dla dzisiejszych okrąglaczków!!!!

jolek -kurcze, to nieźle Cię wzięło :-(, mnie jakoś już puściło. Myślę, że dla karmiących to najlepszy zestaw: oscillococcinum, apap, rutinoscorbin i tantum verde na gardło
 
Witam
przepraszam ale nie dałam rady ostatnio nic pisać, bo zawsze jak doczytałam do końca wątek majowi Oli zaraz się wybudzał i nici juz były z odpisaniem.
Niestety moja pamięć nie ogarnia wszystkiego co napisałyście dlatego tylko:
buziaczki dla naszych okrągłomiesięcznych dla tych spóźnionych i dzisiejszych!
zdrówka chorutkim!
Majowa cieszę się, że trafiliście na specjaliste i M. zacznie kuracje!
Agacio o ile dobrze pamiętam to Ty pisałaś o tym samobójstwie-straszna historia, trzeba byc na prawde odważnym zeby coś takiego zrobić. Ja kiedyś widział z M. wisielca, to było starszne.
Jolek Igorek niedługo bedzie niezlym kasakderem!
I to tyle bo Oli się obudził!
 
jolek - moja mama będąc u nas sie rozchorowała, a nigdzie nie wychodziła - musiało ja przewiac jak podczas naszego intensywnego weekendowego gotowania miałyśmy cały czas otwarte okno w kuchni
 
Hej kochane :)
Dzisiaj zapiernicz od rana:confused2:. Ciągle ktoś coś chce:confused2:.
Brr zimnica straszna. Jak to dobrze, że ja autem dojeżdżam i nie muszę na przystankach sterczeć - współczuję Agacio .

Gag
chwalę Cię za piękne nadrabianie. Siedźcie sobie ze Stasiem w domku i nie wystawiajcie tyłeczków a taką zimnicę. Zdrówka:).
Joluś zdróweczka kochana, faktycznie Cię rozłożyło

Buziaki dla okrągłomiesięczniaków - Daruś, Ola, Nadia, Bartuś

Kurcze znów mam telepawkę jak przeczytałam o tym maluszku. Zostawiła go na pewną śmierć. A maluszek tak płakał bidulka*, jak tak można do cholery. Przecież mogła go zostawić w szpitalu lub zanieść do okienka życia.
 
Witam sie z kawką i ciastem - upieklam sobie Zebre wczoraj wieczorem, bo tak mnie wzielo na cos slodkiego.. ze musialam sie wysilic :-p

Jolek - kochana Ty sie kuruj, zeby Igusia faktycznie nie zarazic, Gag podaje dobry zestaw! Ja tylko taki stosuje, syrop Prenalan pilam raz w ciazy, na samym poczatku kiedy mialam mega mdlosci, wiec nawet pol nie zuzylam tak mnie obrzydzil, na samo wspomnienie <zygi> :p Zalatwilas sie pewnie jak latalas po tych urzedach, na dworze zimno, tam grzeja na calego - wiec Cie na pewno zawialo cholera!
Zdrowka :**

Basiekk, Agacio, Lepi - milej pracki dzielne dziewczynki - jedna ma wiecej godzin roboty, druga za to wystoi sie na przystanku na mrozie.. tak to juz jest,, jak nie urok to sr....... :tak:

Gag - dobrze, ze masz zakupki porobione. Pamietam jak to bylo, bo na poczatku tez bylam sama z malutka, ani jak wyjsc do sklepu ani nic... Dziadzius mi wtedy nieraz chlebek rano przywiozl, albo baniaki z woda mineralna dotaszczyl - kochany.. a teraz juz go nie ma :(((
Apropo Mamy - to jak jej zdrowko i oczy???


Takie malenstwo, 1,2 kg ... matko jedyna...:-( nigdy nie zrozumiem jak tak mozna ?!!! Ale zawsze dziecko mozna 'odstawic' w bezpieczne miejsce, nie trzeba go skazywac na smierc lub chorobe..:no:
 
Maju - a mi ten syrop smakował:-p.
Ostatnio łykałam Prenatal grip care, skład podobny, a homeopatycznych nie biorę - nie mam do niech przekonania...

aha, ślinotok mam przez Ciebie (!), zlituj się kobieto i nie pisz tutaj o smakołykach!!! Chyba zaraz się poratuję budyniem, bo mam słodką chwilę na wypadek mega głodu (bo śniadanie do pracy biorę chyba największe, jakbym co najmniej pracowała fizycznie , ale jem i jakby wlatywało w studnię, bom wciąż głodna... a chuda jak patyk - Zochna wszystko wyciąga ze mnie).
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mi az ciarki przechodza jak sobie przypomne ten smak:-D
Tzn ja homeopatycznych tez nie biore, ale tantum v., rutinoscorbin itp lykam jak cos.
 
Do góry