reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
dzięki dziewczyny..
wiecie ja to myslę że z jednej strony to lepiej jak mnie wezmą do tego szpitala i porządnie zbadają..
ale ja to się boję znów że będa mnie tam długo trzymać albo coś...:-(
 
Witam Was majówki, dołączyłam do was kilka dni temu ale dopiero dzisiaj mam dopiero czas na pisanie. Widzę że temat jest o witaminkach dla "ciężarówek". Ja od samego początku biorę Feminatal, polecił mi go mój gin i wszystkie kumpele z uczelni tez go brały lub nadal biorą. A od 13 tygodnia przeszłam na Feminatal z DHA, nad który niektóre z was już się zastanawiały... owszem jest drogi bo za pierwsze opakowanie zapłaciłam 63 zł, a to wystarcza tylko na miesiąc. Jednak gin mi zasugerował zakup tych tabletek przez internet, sprawdziłam i rzeczywiście jest znaczna różnica w cenie nawet pomimo kosztów przesyłki. zrobiłam więc zapas na 3 m-ce i zapłaciłam prawie tyle co za 2 kupione w osiedlowej aptece!!! Jest róznica. polecam ten Feminatal z DHA, zwłaszca że nie trzeba brać dodatkowych witamin i ten cały DHA którego tak mało zawsze było w moim jedzonku. gin też mi powiedział że tą tańszą wersje Feminatalu N bardziej radzi brać podczas karmienia...
 
aaniapp ale to są ewidentnie inne wymioty:baffled:
tamte były spowodowane mdłosciami lub krwią z dziąseł.. albo zgagą...

teraz też wymiotowałam cały czas tak wiesz po trochu jak to w ciąży...
ale teraz np od 3 dni wymiotuję po conajmniej 5 razy dziennie i to ze mnie chlusta jak by ktoś wiadro wody wlał do wc:baffled:
to nie sa wymioty spowodowane objawami ciążowymi:no:
wypijam szxklankę wody a za chwile pełna buzia i wylatują ze mnie 2 szklanki wody (czy innego picia)
zjadam kanapkę a wymiotuję jakbym zjadła człu bochen chleba....:confused2:
lekarka też od razu powiedziała że w ciązy wymioty to normalne, ale zaznaczyłam jej że to nie takie wymioty jak mam na codzień:no: a przy tym ogromny ból żołądka.... no i ta temperatura... i biegunka dzisiaj....
coś mnie złapało..
tylko teraz pytanie czy coś poważnego czy to tylko jakaś grypa jelitowa czy żołądkowa.. cy zwykły wirus.. nie wiadomo....
 
a ja jeszcze nie biore preparatów witaminowych (tylko folik), gin mi powiedziała,ze dopiero od 20 tyg. moge zacząć brać, przepisała mi Pregna Plus
 
Kamcia trzymaj sie Kochana!
Moze to ta cholerna jelitowka?
Oby jak najszybciej Ci przeszlo!

Dziewczyny, jak z tych co biora Prenatal Classic :) bralam go z Aleksiem i rowniez teraz, zaufalam mu jakos... poza tym nie mam po nim zaparc, a czesto po tych preparatach zelazowych babki maja zaparcia...
 
Ja tak samo jak gag nie biorę jeszcze żadnych preparatów witaminowych, sam folik jak na razie, być może po przyszłej wizycie się to zmieni :)
 
reklama
Kamcia- trzymaj się Kochana!!!


co do witamin, to ja biorę gdzieś od 11 tc
w 7 tyg doktorek powiedział abym wybrała folik do końca i przeszła na witaminki...
a, że byłam po nowej dostawie foliku, to tym sposobem zaczęłam brać od 11...

i pierwsze słyszę, że witaminy od połowy ciąży się bierze...
w poprzedniej ciąży miałam styczności z wieloma lekarzami i także miałam brać od skończonego 3 msc
 
Do góry