reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Witam witam wróciłam :-)
Było BOSKO !!! Byłam jedyną ciężarną każdy na mnie się patrzył ;-)
Wybawiliśmy się za wsze czasy , jedzonko pyszne i ogólnie fantastycznie.
Szkoda tylko że tak szybko to minęło.

A Wy babeczki nie próżnowałyście i tyle stron że ciężko nadrobić ale poczytałam Was i tak :
- co do czapek hmmm jak czuję że uszy mi marzną zakładam :-D
- kawusie pije słabą ze śmietanką
- aktualnie biorę tabletki Prenatal Classic ale też chyba jak skończę to kupię coś z DHA
- a jeśli chodzi o zachowanie Szymka wobec rodzeństwa ( bo jeszcze nie wiemy czy siostra czy braciszek) hmm obawiam się jak to będzie ale martwić zacznę się później.
- a zima ŁAAAA na całego!!! we Wrocławiu od rana sypie i już śniegu jest bardzo dużo jak tak dalej pójdzie to może jutro sanki bo dzisiaj był tylko szybki spacerek na zakupy.
 
a ja mam złe wieści:-(
znaczy złe i nie złe..
w zwioązku z moimi 3 dniowymi wymiotami.... byłam dzisiaj u GP...
Przy okazji rano dostałam biegunkę:baffled: lekarka mnie zbadała z kazdej strony..
sprawdziłą maluszka ... póki co przytyłam 3 kg.. ale do sedna....
jeszcze przyszła pielęgniarka coś pokonsultowały..
no i powiedziała że skoro dzisiaj wymiotowałam tylko raz to może być oznaką że mi przechodzi ..(to ta lepsza wieść)
a jeśli mi nie przejdzie... to jutro jadę do szpitala:-:)-:)-( i tam będę na obserwacji...
bo to niebezpieczne dla mnie i dla dzidziusia...
mówiłam że z samego rana mam jej dać znać bo u mnie wymioty nasilają się noca...
no i ból żoładka też... tak więc czekam do wieczora.. ale już chce mi się wymiotować:-( nie wiem co to będzie...
z jednej strony dobrze żeby mnie przebadali , z 2 znów chciałabym żeby mi przeszło..
a no i mam mocz\ lekko nie teges, więc wyśle próbkę do laboratorium....
aha i mam dużo pić , żeby się nie odwodnić.. tyle że ja nawet po wodzie herbacie czy soku tez wymiotuję jak dziki kot:-(
 
ja tez wcinam feminatal tylko czasem mam problem z polknieciem tych czopow, ostatnio chcialam zmienic na prenatal ale ze byl drozszy to pozostalam przy feminatalu.

Dziewczyny u mnie jest taka sniezyca, ze masakra!!! Od rana pada snieg i jest szaro na dworze nic nie widac, moj pies blaga mnie od jakiejs godziny zeby wyjsc a ja nie moge sie po prostu przemoc...
 
reklama
U mnie śnieg nie pada ale jest mroźny wiatr, wyszłam na chwilę z domu i cieszę się ,że już nie muszę
 
Do góry