reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
co Ty bubbles złego diabli nie biorą...;-) on będzie zdrowy znając zycie:sorry:

dzisi mnie właśnie z tym wirusem bo mówiłam lekarce że ja wymiotuję ona ma biegunkę...
na biegunkę nic nie dostała... a ja mam do tego szpitala sie badac...
jak powiedziąłam że dzisiaj dostałam biegunkę... to mówi że to normalne jak sie tyle dni wymiotyje..
no ale co z małą? nic... ma jej przejść:baffled: jutro kupię jej coś w aptece.. a sama do tego szpitala się wybiorę bo nie widze wyjścia... jak mi nie przechodzi
może tam coś stwierdzą konkretnego..bo tak strzelać jaki to wirus u cięzarnej to też ryzyko...
 
dobrze, dobrze, niech to sprawdza, bo z objawow, o ktorych piszesz to nie wyglada to za mietowo... szkoda Ciebie i dzidziulka, ktory tez sie pewnie tam meczy z tymi Twoimi wymiotami :(
 
no takie dziwne własnie jakieś...
jakby mi od razu uznali jelitówkę to wiedzieliby co podać.. i mi i małej...
A tak to nic... :confused2:no a dzidziusia szkoda... racja.. biedne mi się w brzuchu porzewraca:-(
 
Marzenka wspolczuje ci, u nas jest podobnie tlyko, ze nie z chorobami a z tesciem, zawsze jak cos sobie zaplanujemy to nagle tesciowi na zamanie karku trzeba leciec i jego sprawy zalatwiac, albo ja mam tez takiego pecha w zyciu, ze zawsze w restauracji pomyla moje zamowienie albo kaza mi dluzej czekac, a ja czekac nie lubie....oj nie...

Kamcia ty jedz pod kroplowke sie podczal, bo przez wymioty i biegunki to sie odwodnisz i jeszcze anemii nabawisz
 
Kamcia trzymaj sie i niech Cie przebadają na wszystkie strony, zeby tylko pomogli Tobie i małe, bo to męczarnia dla Was.

Witam nowe majóweczki :-)

Marzenka tak to bywa w życiu, ale może tak miało być. Ja pamiętam, ze jak miałam jakieś dziesięć lat to była organizowana wycieczka ze szkoły do takiego super aquaparku w Lesznie. Czekałam na ten wyjazd bardzo. Przyszedł dzień wycieczki, nastawionych kilka budzików, pięć osób w domu i nikt się nie obudził jak dzwoniły. Podobno moja wychowawczyni dzwoniła do nas do domu telefonem i była u nas, waliła w drzwi, dzwoniła dzwonkiem i nikt nie wstał. Obudziłam się jak juz pojechali i ja pobudziłam reszte domowników płaczem, że zaspaliśmy i nie mogłam pojechać. Ale najwyraźniej tak miało byc, pewnie by mi się coś tam stało. Ja uważam, że nie ma tego złego...

A u mnie napadało tyle śniegu, że Wrocław od wczoraj stoi w jednym wielkim korku. Mój m dziś jechał godzinę i przejechał jakiś 300 metrów od firmy. Rewelacja. Trzeba odśnieżać na podjeździe, zimno jest i ślisko i chyba jednynie nasz pies ma frajdę z tego, że jest śnieg bo jak wczoraj M odśnieżał i rzucał śniegiem na trawniki to Borys latał i łapał ten snieg i nurkował w zaspach y kopał i się tarzał. Cały mokry wrócił, ale za to jaki szczęśliwy :-D

Wczoraj powiedziałam drugiemu szefowi w pracy, że jestem w ciąży i jakoś poszło, przeżyłam i nawet mi gratulował i to chyba szczerze. Powiedziałam tez reszcie ludzi, z którymi pracuję i reakcje były pozytywne i bardzo sie cieszę, że już mam ich wszystkich z głowy.

Się rozpisałam hehehe, no ale cały weekend nie zaglądałam, bo miałam mnóstwo rzeczy do zrobienia i w sobotę i niedziele miałam gości i jakoś tak wszystko wyszło, że byłam tak zmęczona tym weekendem, że wczoraj jak przyszłam do pracy to powiedziałam, że ja dziś tu muszę odpocząć, bo jestem zmęczona weekendem :-D

A no i jeszcze jedno.
Ja borę Feminatal N a wcześniej brałam sam Folik(to jeszcze przed ciążą zaczęłam brać, bo mi lekarz powiedział, że powinnam, bo rok temu miałam wycięty jeden jajowód i w sumie to miałam połowę mniejsze szanse na zajście, więc żeby przygotować i wzmocnić organizm to zalecił Folik, a brałam go chyba ze trzy miesiące). Teraz lekarka mi mówiła, że PregnaPLUS jest dobra, ale już mi wcześniej teściowa kupiła Feminatal i tak juz przy nim zostałam. Biorę go od 7 tygodnia i nie narzekam na wielkość pigułki, ani smak. Łatwo sie połyka i nie staje w gardle. Poczytam sobie teraz o tym Feminatalu z DHA i może następne opakowanie kupię właśnie z DHA.
 
Ostatnia edycja:
witam, widzę że na forum i grypowo i zimowo. :-(
Współczuje tym które meczy choróbsko. Zwłaszcza że sama gdzieś tak w 10 tyg miałam grypę, gdy domowe sposoby nie pomagały poszłam do rodzinnego, osłuchał mnie kazał cały tydzień w łóżku leżeć i żadnych lekarstw!!! Miałam nadzieję że jednak jakieś można brać tylko po konsultacji z lekarzem a tu słyszę od niego "ja nie chcę mieć na sumieniu pani dziecka, a pani chyba też nie". przerażona tymi słowami cały tydzień miałam czarne myśli,a po tygodniu przeszło i wizyta kontrolna na której słyszę "proszę wybrać sie do gin na kontrole, żeby sprawdzić czy z ciążą wszystko prawidłowo". I znowu czarne myśli!!! Na szczęście okazało się że z dzidzia dzielnie tą grypę zniosła ale gin ostrzegł mnie że w pierwszym trymestrze to choróbsko u mam jest najniebezpieczniejsze i stąd ostrożność lekarza rodzinnego...
trzymam kciuki za wszystkie chore mamuśki i głowa do góry bo wszystko będzie dobrze!
 
hej dziewuszki , nie wiem czy akurat tu poruszyć ten temat ale cóż najwyżej przeniosę :)
Krwawią wam dziąsła przy myciu zębów ?? Bo mi strasznie i nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić mam miękka szczoteczkę i paste ziołową tylko co do płynu do ust mam zawahania, bo przed ciążą jak był problem to używałam listerin a teraz możemy go używać ??
 
reklama
Też mam problem z krwawiącymi dziąsłami i pomagają mi te droższe pasty typu sensodyne albo elmex zielona, oczywiście grunt to szczoteczka typu soft... Ale to nie likwiduje problemu na 100% więc chętnie dowiem się od inny bardziej doświadczonych mam jak sobie z tym poradzić... pomóżcie!!
 
Do góry