reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
"garnuszek na klocuszek" podoba mi się :-D:-D a co za wcześnie na nocnik, co za wcześnie? junior już zrobił dwa siki w nocnik.Ale wzięłam go sposobem, bo pieluchę zdjęłam i dałam pićku, to wiadomo , że naleje:-D Ale najważniejsze ,że tron ochrzcił.

ale wy macie grzecznych chłopów, fiu fiu, mój to jedyne co umył wieczorem to swój odwłok:-D Chociaż u nas zmywarka robi czarną robotę,no ale powstawiać trza:-p a gary niestety ręcznie.
 
Witam się porannie - nic sie nie wyspałam ostatnia jedynka ans morduje :sorry2:
jaipur póki młody sam stabilnie nie siedzi - to nie będe go na żadne "garnuszki" sadzać niech się cieszy srankiem w gacie póki jeszcze może.

Udanego dzionka laseczki :*
 
Hey Laski.

A co tu tak pusto od rana???

Żelka :-D

Persefona zazdrościłaś mi pogody... to dzisiaj u mnie brzydko :( Szkoda bo M dziś ma wolne i myślałam że jakiś rodzinny spacer uskutecznimy :/

Jaipur o której masz lekarza? Czekamy na wieści.

Salsera buziak dla naszego ostatniego półroczniaka :*
 
Siemka :-)

a jednak Olga no i dobrze :tak:

Pada deszcz :dry: Szymcia odwiózł tata a ja siedzę i czekam na siostrę bo mi pasemka będzie robić , młody śpi . :-)
i nie wiem czy do 13 się wyrobimy to w razie co mamcia mi Szymka odbierze - fajnie. :-)

Żelka- nie masz TV ??? :szok: ja to bym w życiu nie dała rady mi musi coś nad uszami rzępolić :tak::-D
 
Witam się :)
U ans bardzo wietrznie od paru dni, więc znowu siedzimy w domu.
Poskładałam już pranie i teraz mam chwilę dla siebie :) Miki śpi
Wczoraj dalszy ciąg gadania, wygląda wtedy jakby z zapamiętaniem żuł gumę z otwartą buźką :-D

Żelka moja teściowa też już Małego widziałaby na nocniku szczególnie jak wali kupkę. Nie liczę ile razy stopowałam ją, bo już chciała lecieć po nocnik...
 
reklama
Witam się:)

Bosz laski czy Wy wiecie, że ja nie sama w pokoju w pracy, a jak przeczytałam o tym garnuszku na klocuszek tak rykłam śmiechem :-D, że moje współpracownice popatrzyły na mnie z politowaniem :-D:-D:-D.
Córa w domku też daję tatusiowi popalić. Chyba taki wiek, musi minąć.
Ja mam śnieg :tak:.

Salsera buźki dla Mikołaja*
 
Do góry