reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Witam!Jestem na BB już od dłuższego czasu ale jakoś nie miałam odwagi z Wami pisać.Czytam Was prawie codziennie:)i bardzo miło spędzam tu czas:)Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona Majówek:)
Jeśli chodzi o płukanie płynami ust to moja dentystka mnie poinformowała że lepiej nimi nie płukać bo to sama chemia.Jak są jakieś problemy z dziąsłami(krwawienie) to płukać szałwią lub rumiankiem.
 
reklama
witam nowe kolezanki :)
ja z rodzicami, moimi i lubego - mamy kontakt telefoniczny + widzimy sie raz w roku.
jak na ta chwile to wydaje mi sie ze bede chciala sprobowac/ nauczyc sie wszystko przy maluszku robic sama. ogolnie to jestem bardzo samodzielna(samowystarczalna :D) we wszystkim i nie wiem czy chcialabym pomocy tak na dluzsza mete zeby ktos specjalnie do nas przyjechal pomoc w opiece :/ moze to i dziwne jakies...
wiem ze napewno dziadki beda chcieli przyjechac, ale to raczej niech przyjada poznac maluszka, poprzebywac z nami, zrelaksowac sie i tyle ... ;)
 
Hej witam nowe mamusie :-)

Muszę iść coś wszamać :tak: i obiadek wstawić dla synka zupkę robię bo my z mężem mamy spaghetti bolognese.
 
Właśnie wróciłam ze spacerku z psiakiem:) Dzionek zapowiadał się w miarę,ale niestety pogoda się zepsuła i leje:( Nie chciało mi się czekać na windę i wlazłam z buta na 6te piętro, kiedyś nie robiło mi to różnicy winda czy schody,a dziś się zsapałam,myślałam że ducha wyzionę pod drzwiami! ja to mam pomysły!!:)
 
nadrobiłam już dosłownie wsyztsko:tak:
mam chwilę woną więc się wziełam za bb..
jeszcze lpatop nie naprawiony:-(
ale i tak mało czasu ma... teraz przygotowujemy wszystko na roczek Vi , jutro impreza a pojutrze minie roczek;-)

jeśli chodzi o teściów to ja mam spoko , teściu zawsze trzyma moją rację:-D a teściowa to powiedziała kiedyś że się do nas nie wtrąca nawet jakbyśmy mieli się kłócic bo to nasze życie:-p
jedyne co mnie w niej wkurza to że duuuużo gada, zagadałaby na smierć i zaspypała pytaniami:-D
choć nie boję sie odpowiadac bo cokolwiek powiem to moje zdanie i ona nie próbuje go zmieniać..

moja mama spoko, jak mnie chce pouczać to móię jej że ja w swoim życiu wiem co robić niech lepiej zadzwoni do siostry:-p:-D
i jest koniec tematu, a co tam:tak:
witam nowe kolezanki :)
ja z rodzicami, moimi i lubego - mamy kontakt telefoniczny + widzimy sie raz w roku.
jak na ta chwile to wydaje mi sie ze bede chciala sprobowac/ nauczyc sie wszystko przy maluszku robic sama. ogolnie to jestem bardzo samodzielna(samowystarczalna :D) we wszystkim i nie wiem czy chcialabym pomocy tak na dluzsza mete zeby ktos specjalnie do nas przyjechal pomoc w opiece :/ moze to i dziwne jakies...
wiem ze napewno dziadki beda chcieli przyjechac, ale to raczej niech przyjada poznac maluszka, poprzebywac z nami, zrelaksowac sie i tyle ... ;)
u mnie też jak przyleciała rodzinka , znaczy D rodzice albo moja mama
to nikt nie zajmował mi się Vi tylko przylecieli ją poznac i zobaczyć i uważam to za całkiem normalne:tak:
nie chce aby ktoś pomagał im w opiece bo wiem że wkurzałoby mnie jakby mi ktoś chodził nagd głową i np za mnie obcina paznokietki cazy kapał , przebierał ubierał itp moje własne dziecko;-)
też jestem samowystarczalna:-D:-D:-D:-Di samodzielna, i jeśli coś umiem to robię , jeśli nie to czas zeby sie nauczyć wkońcu to moje dziecko a nie mamy czy teściowej:tak:


 
hej mamusie!
witam poniedziałkowo i nawiązując do tematu teściów to sa naprawdę przykre sprawy nie każdy ma szczęście mieć tak cudownych teściów jak mój mąż;-) bo rodzice nigdy w ogóle nie wtrącali się do nas. A teściowie jak to się mówi wątroba nie mięso teściowa nie rodzina. ja mieszkam od mojej teściowej 2000km i wyobraźcie sobie, że i tak miesza ile się da. Na szczęście mam kochanego mężusia, który zawsze stoi po mojej stronie, bo wie doskonale jaka jest mamusia. Nie ma co się za bardzo przejmować chociaż wiem z własnego doświadczenia, że to czasem cholernie trudne.

A ja dzisiaj nie w humorze rozłożyło mnie coś chyba jakaś grypa tak mnie dopadła nagle rano, zaslabłam na mieście jak poszłam z córeczką no i teraz mam 38 gorączki. Czy APAP jest bezpieczny ?
 
Taja leki na bazie paracetamolu są bezpieczne (Apap np) ale jeśli gorączka nie zejdzie ci przez 3 dni powinnaś iść do lekarza. Do tego pomyśl o czymś naturalnym, jak mleko z miodem i czosnkiem, nie zaszkodzi. Albo herbata z cytryną czy sokiem malinowym. I do łóżka!
 
HOPE bardzo dziękuję za odp czekam właśnie na koleżankę aż mi podrzuci apap bo męzulek w pracy a ja pól dnia już leżę w łożku dobrze ze babcia jest u nas to zajmuje się córeczką. Cały dzień piję herbatę z cytryną i malinami miód i mam już dośc tego:-(nie bede czekała trzech dni tylko jak mi nie zejdzie temp do rana to rano pojadę do lekarza. Nie chcę ryzykowac już kiedyś poroniłam.
 
Jeeny tyle zaległości. Nie było mnie kilka dni, z powodu mojego ślubu:zawstydzona/y::-), który był przedwczoraj(20 listopada). Trochę czasu mi zajmie przeczytanie co tam u Was słychać ;-)
 
reklama
Patyczek moje gratulacje
Mnie też nie było dwa dni, zwiedzałam Wrocław i jestem zakochana:-).
Muszę przyznać tępo waszego pisania jest szybkie, już nawet nie wiem do czego i kogo się odwołać:-D
Z pewnością nie poruszę tematu teściów bo to temat rzeka:-), więc szkoda czasu i klikania.
Pozdrawiam was wieczornie i uciekam bo mnie dziś dopadły ciążowe dolegliwości, już kilka razy zaliczyłam kibelek, jak nigdy:-(
 
Do góry