reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

jolek to ja bym się nie martwiła..
jeśli masz jakieś recepty albo coś zabierz ze sobą na wszelki wypadek , powiesz jaka jest sytuacja..
i już:tak: nie ma sie co przejmować..
gorzej jakby zwolnienie było lewe;-)
 
reklama
No nie jest lewe...nie symuluję. W planach miałam pracować jak bozia da do końca roku jak nie dłużej,a tu niestety choróbsko. No nic jakoś to przetrwam,mam nadzieję tylko że trafię na człowieka a nie jakąś małpę!! Tylko najgorsze,że w ostatnim czasie nerwy mi nie są potrzebne.Zauważyłam,że jak się zaczynam denerwować to brzuch mnie boli:(
 
a masz kartę ciąży? warto ją wziąść ze sobą, bo u ginekologa jakiegoś już przecież na potwierdzenie ciąży byłaś prawda?
 
Kamcia dzieki za informacje. Musze sprawdzic jak to jest w UK. Wiem, ze najwczesniej moge isc 11 tyg przed terminem, ale nie wiem kiedy najpozniej. Zglosic to i tak musze wczesniej ale mam jeszcze czas wiec mam nadzieje, ze sobie to jakos poukladam w miedzy czasie
 
Kamcia dzieki za informacje. Musze sprawdzic jak to jest w UK. Wiem, ze najwczesniej moge isc 11 tyg przed terminem, ale nie wiem kiedy najpozniej. Zglosic to i tak musze wczesniej ale mam jeszcze czas wiec mam nadzieje, ze sobie to jakos poukladam w miedzy czasie
adeczka formę możesz już teraz brac bez problemu , a tam jest wszystko wypisane:tak:
bo nawet dziś już możesz złożyć , tylko wpisując terminy takie jakie chcesz:tak: i oni Ci przyznają i po prostu jak dostaniesz od nich forme z odpowiedzią to pokazujesz ją w pracy że przyznali Ci od tam X dnia i wtedy od tego dnia idziesz sobie na wolne:-p
ale właśnie pamiętam że jest wcześniej niż 1 dzień wiadomo niektóre rodzą wcześniej to pewnie dlatego...

 
reklama
kochana nie denerwuj sie niech cie w pupe cmokna z ta komisja, co oni chca sprawdzic tak wogole? Toc nie beda ci zagladac czy ktos tam siedzi czy nie, zabierz wszysktie dokumenty, recepty, potwierdzenia wizyt u lekarzy jak masz i kij im w oko, niech sie zajma tymi co maja lewe zwolnienia bez przyczyny, trzymam kciuki bedzie ok
 
Do góry