reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dobry wieczór:happy2:
Ja właśnie smażę placuszki ziemniaczane - jutro będą z jabłkiem:-)
A zaraz będę normalnie oglądać Top Model:-)
A Wam jak wieczór mija??
 
reklama
A u mnie Top Model się nagrywa bo teraz na topie mecz.

Nie wiem jakie placki z jabłkiem będziesz robić ale racuchy bym zjadła :-p
 
A za mna od kilku dni "cos chodzi" i nie moge wpasc na to co wiec jem caly czas jakos tak bez smaku...A poza tym tak mi sie dzis dobrze spalo,ze zaspalam,nawet na siusiu sie nie obudzilam jak zawsze.Tzn ja nigdzie nie musze isc ale syn ledwo zdazyl do szkoly...
 
Jejku też miałam mega apetyt wczoraj na racuchy z jabłkami. Może to się przez neta roznosi...
Co do zasiłku to wiem że są plany zniesienia ulgi na dziecko która jednak jest sporą pomocą. Mam nadzieję ze nie przejdzie.
 
Dzień dobry mamusie, witam nową mamusię i uciekam bo spanie mnie dziś dopadło, moja córcia własnie usnęla druga w przedszkolu ,za oknem leje jak z cebra więc uciekam pod kołderkę mam jakieś dwie godzinki snu:tak:
Życzę miłego deszczowego dnia.
 
reklama
Do góry