reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

No to nie jestem sama, problem w tym, że czasami to się dzieje tak szybko, że nawet człowiek się nie zdąży zorientować, a już go macają.
 
reklama
a juz myslalam ze tylko mnie to denerwuje :/
jeszcze moge zrozumiec jak robi to np przyjaciolka, po uprzednim zapytaniu czy mozna...ale jak wchodze rano do pracy i na powitanie rzuca sie cala chmara bab zeby przywitac sie z dzidziusiem to juz mnie telepie normalnie.
staram sie byc spokojna i mysle wtedy sobie ze wiekszosc z nich to juz stare baby i juz nigdy nie beda takiego brzuszka mialy wiec niech sobie dotkna jak nie moga zyc bez tego :D

ale jakby mnie ktos zupelnie obcy dotknal no to nie wiem co bym zrobila :/ wogle to nienawidze jak mnie obcy ludzie dotykaja, nawet przez przypadek :D
przez to nawet nie lubie jezdzic autobusem bo tam przewaznie tlok jest:p
 
Hejka :-)
A ja z troszkę innej beczki .

Oglądałam wczoraj "Między kuchnią a salonem" i był Pan ginekolog który się wypowiadał na temat seksu w ciąży.Powiedział między innymi taka rzecz że partner powinien mieć prezerwatywę bo prolaktyna bodajże która znajduję się w spermie może doprowadzić do skurczy macicy a co idzie do wcześniejszego porodu.
I stąd moje pytanie do Was:
Bo ja z mężem kocham się bez zabezpieczenia, w pierwszej ciąży tak samo i na dodatek urodziłam 8 dni po terminie a jak to wygląda u Was ? Zabezpieczacie się ?
 
Futrzaczek,ja ostatnio coś podobnego wyczytałam na innym forum i też mnie to zastanowiło,bo my się nie zabezpieczamy.
 
pytałam mojej doktórki co z seksem, mówiła, żeby tylko za bardzo nie szaleć;-) ostrożnie
a gdzieś czytałam, że ma to znaczenie dopiero przed końcem ciąży - może przyspieszyć akcję porodową
 
Prostaglandyna - tak się to cudo nazywa, co może spowodować szybszy poród. Ale czy może? Dowiedziono, że ta substancja rozmiękcza szyjkę w ostatnim stadium ciąży. U mnie jakoś porodu nie wywołała, ale lekarz zalecał nam pod koniec ciąży używać, bo co naturalny hormon to naturalny. Ale do porodu potrzeba jeszcze innych czynników a nie samego jednego hormonu, który w dodatku "żyje" parę minut.

W zdrowej ciąży seks nie wywoła porodu, nie wierzę. Tylko z głową oczywiście, bez ostrzejszych "akcji" i "higienicznie".

W zagrożonej ciąży, tak jak moja, seks jest zabroniony. Mało tego to moje orgazmy też są zabronione. Fajnie mam, nie?
 
marzena ,znam ten ból.Moja gin najpierw zaleciła seks w prezerwatywie(fuj) a potem zakazała całkiem ze względu na skurcze podczas orgazmu. Tak więc jakiekolwiek zabawy odpadały.Oczywiście byłam zdziwiona,że skurcze podczas orgazmu są groźne,bo wydawało mi się zawsze, że to dzieje się raczej poza macicą, próbowałam nawet wmówić mojemu-ale przecież to nie prawda, jakie skurcze, czy ja mam jakieś skurcze. Biedny prawie się udławił ze smiechu herbatką.
Na szczęście teraz od miesiąca już można.
 
Hej Kobitki!
Musze zrobic badanie moczu, ale mam problem:(... Wstaje w nocy co 2,5h i dluzej nie wytrzymuje i co w takiej sytuacji zrobic? Czy taka probka moczu sie nadaje do badania?
 
reklama
Nie dasz rady wytrzymać z 5 godzin? Jakoś muszą zbadać mocz więc taki też musi im wystarczyć. Bo co zrobisz? Może do zwykłego badania nie wyjdą głupoty. A jak będziesz pokazywać wynik lekarzowi to uprzedź go, o swojej sytuacji.
 
Do góry