reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

No kochane - ale przywitanie - uwielbiam was juz wszystkie.

Jestem w 17 tyg. Mam juz 13 latnią córcię i zdzrzyła sie nam niespodzianka (kolejna ciąża). Zapomniałam w sierpniu o dniach płodnych - hihihiihi. Ale bardzo sie ciesze. mam 35 lat i chyba czas sie odmłodzic. Ponoć teraz takie późne ciąże sa super. Licze na to bardzo.
 
reklama
Witamy mamusię :)
Na pewno ciąża się odmłodzi - mój mąż jest właśnie takim późnym dzieckiem, ma siostry starsze ok 16 lat a teście dzięki temu sami mówią ze odmłodnieli.
Dbaj o siebie i ciesz się tym stanem :)
 
też oglądałam top models:-D
ale finału nie widziałam bo mieliśmy straszną wichurę i nam talerz przekręciło i stracilismy sygnał:dry:
a późnije się włączyło spowrotem to już sie zaczął film... i też obejrzeliśmy:tak: a na koniec jeszcze włączyłam film na kinie , później poszliśmy do sypialni , wzięłam laptopa i włączyłam film...ale niestety mała się przebudziła i zanim zasnęła to D też zasnął... i musiałam iśc spać bo samej mi sie nie chciało oglądac:-p

a dziś pada .... i pada...
wogóle chyba nam się auto popsuło..znaczy pilot bo sie drzwi nie zamykają, ale z otwierainem nie ma problemu więc to nie bateria... :eek: musimy to zbadać:sorry2:

witaj Eni. pocieszęcię że ja nie używałam tetry , miałam 10 sztuk , ale to tylko na ulewanie i wycieranie małej , no i mało co używałam
 
Ostatnia edycja:
Witaj Eni!Widze,ze jestesmy w podobnej sytuacji tylko ja mam 11 letniego syna:)A na tetre nie kladli takiego nacisku juz jak rodzilam syna wiec teraz chyba w ogole...
 
ENI_35 witaj ja słyszałam że dojrzałe macierzyństwo ponoć służy ludzie już patrzą z dystansem na wszystko i większym doświadczeniem.
 
Witaj Eni w gronie majóweczek:)
Tak sobie myślę, że 35 lat to chyba jeszcze nie tak dużo, żeby odmładzać się hihihi..
 
Dziewczynki,jak tam samopoczucie u was w tę okropną pogodę? Mi się chce ciągle spać...a jak nie śpię, to nic mi się nie chce...

Vikamcia suwaczek już usunęłam,dzięki za info,bo nie wiedziałam o tym wirusie:sorry:
 
no hej dziewczyny - podczytuję Was juz od jakiegoś czasu, więc pora się przedstawić i dołączyć, bo fajnie się tutaj odnalazłam:)

Mam 29lat i spodziewiam się drugiego maluszka - mam już synka 2latka i 4m-ce.
drugie dzieciątko ma przyjśc na świat 5go maja przyszłego roku:)
do wczoraj pracowałam, ale z faktu, że dojeżdzam do pracy 50km to szefostwo wymyśliło, że mnie oddeleguja do pracy w domu - więc od dzisiaj mam dwie godziny dodatkowo:) bo tyle traciłam na dojazdy...więc obiadek się już gotuje, synek w żłobku, ja z kubkiem kakao przed komputerkiem;) tylko pogoda za oknem do niczego;/
 
reklama
Witaj ENI, moja siostra urodziła dwa lata później niż Ty i wyraźnie odżyła :)
martini- Witaj:) dobra decyzja szefostwa, zresztą po co masz narażać się na przeziębienie w sezonie grypowym, kiedy większość w pracy kicha i prycha.

persefona- nie wiem czy przez pogodę,ale od rana posypiam -tzn. wstałam niby o 9, pobuszowałam do 11, i znów godzinka drzemki.
Przeczytałam dzisiaj ,że w czasie ciązy następuje zwiększone wydzielane oksytocyny,związane z"programem" oszczędzania energii, więc takie drzemki, to prawie jak drzemka po seksie :) całkiem naturalne i potrzebne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry