reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Co prawda, to prawda.
Ja miałabym jeszcze jedną sugestię- coby ograniczyć ilość suwaczków, bo, nie obraź się Vi, ale dwa Twoje posty i już pół strony, a stroniczki lecą.

Witam porannie

Coś dzisiaj nie mogę spać. Lało a teraz pada, a tu trza się ubrać i z psem na spacer zasuwać.

Była w pon u lekarza- pędzę na inny wątek ;)
kochania, niestety musze powiedziec że nie masz racji:no:
nie zaleznie od ilości suwaczków na każdej jednej stronie mieści się 10 postów nawet jakbyś pisała najdłuższe jakie są mozliwe....:tak:
więc moje suwaczki nic do tego nie mają... po porstyu sam mój post jest bardziej rozciągnięty;-) ale nie wpływa to na ilość postów i stron ....:no::sorry2:

karolqa a pojawia Ci się jakiś napis??
może źle wklejasz?? albo nie ten kod?? muszisz wklejać BBcode wtedy powinien się dodac suwaczek bez problemu:tak:
 
reklama
Jak tam sobie uwazacie, ale nie wyobrażam sobie, aby każda z nas miała po 7 suwaczków.
A może spróbujemy, będzie fajnie ;)
Dobra, dość tych złośliwości.
Miłego dzionka mimo wsio
 
A ja mam 8 suwaczków plus napisy i nigdy,na żadnym wątku nikomu nie przeszkadzały:no:I nie zamierzam sobie sygnaturki skracać no chyba,że o ten jeden ostatni suwaczek,gdy już święta nadejdą:tak:I nie przeszkadzałoby mi nawet jakby każda z nas miała po 10 suwaczków:sorry2:
 
ja też nie pisałam nic żebym zamierzała zmieniać , ponieważ nie ma to wpływu na ilość stron alni postów na stronie...:sorry2:
i różnież podobałoby mi sie gdybyśmy miały wszystkie po kilka kilka suwaczków, zeby było kolorowo :-D i żeby było co pooglądać w międzyczasie:-p
gdybym miała jeszcze jakąś okazję to dodałabym następny ;-) nie żeby komuś na złość zrobić absolutnie... ale uwielbbiam suwaczki:-D
 
reklama
Hejka kochane od rana widać burza hihihihihi :-):tak: ale co tam każda z Nas ma humory więc trzeba wybaczyć i nie ma o co się kłócić :tak: mi też suwaczki nie przeszkadzają a wręcz właśnie zgodzę się z Kamcia że fajnie jest popatrzeć co tam za okazję się zbliżają , kurcze przecież w końcu spędzimy tu ze sobą sporo czasu więc uważam że warto się poznać nawet z tak prozaicznych spraw.


Kamcia- kurde blaszka powiem Ci że zagięłaś mnie ilością moderowania stron wiesz co pełen szacunek dla Ciebie bo ja to czasami nie mam czasu zajrzeć do Nas a co dopiero gdzie indziej ;-)

U Nas dzisiaj piękne słonko cieplusio aż strach się bać co to będzie jak w końcu zawita zima :szok:

Byłam dzisiaj u ginka wieści na lekarzowym :-)

Tak sobie patrzyłam właśnie na suwaczki i Kamcia Ty ze swoim mężem poznaliście się 18 lat temu a nie pamiętałam ile masz lat zerknęłam na "przedstawmy się"
i oczom nie wierzę że miałaś wtedy 5 lat ... Gratulacje!!! Coś wspaniałego ! :))
 
Ostatnia edycja:
Do góry