reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
jolek27,podpowiedz prosze jak dodac suwaczka do podpisu...Suwaczek juz zostal stworzony ale nijak nie moge dodac by byl widoczny w podpisie...
 
Witam Madziu i gratuluję maluszka.
Aby twój suwaczek był widoczny musisz wejść w ustawienia/edytyj moją sygnatyrę /wklejasz link suwaczka w opcje edycji i klikasz zapisz/w momencie jak piszesz wiadomość odhaczasz opcje pokazuj moją sygnaturę i w ten sposób go widać
 
Dzieki Wam bardzo za pomoc i rowniez gratuluje maluszkow!Mam nadzieje,ze razem z Wami jakos latwiej przejde kolejne miesiace bo niestety moj maluszek jest zagrozony i praktycznie od samego poczatku leze plackiem.Jak nie w szpitalu to w domu.Ale konczy sie pierwszy trymestr wiec mam nadzieje,ze najgorsze juz za nami.Pozdrawiam goraco i jeszcze raz dziekuje za pomoc!No i cieple przyjecie!
 
witam nową mamusię...
i pozostałe które dołączyły a nie powidtałam .. ale mam dużo do ogarniania:-D;-)

Madziulek dużo poisze w poście przyklejonym z regulaminem , właśnie żeby się nowe mamusie mogły połapać co i jak... i jak się obsługiwac na forum, dodawać suwaczki czy zdjęcia..
tak więc możesz sobie poczytać:tak:

a w razie czego pytaj ;-)

no i mam nadzieję ze już się połapiesz.. hehe i nie będziesz miała problemu :-)


pamiętam kiedyś weszła na forum dziewczyna która weszła w jeden temat o chyba usypianiu maluszka i najpierw pisała tylko o tym (na innym miesiącu nie majówka) a później zaczęła się wkręcać i pisac o wizytach czy np karmieniu piersią...z tym ze w tym jednym temacie:sorry2:
pisałam jej na prv prośbę zeby szukała odpowiedniego tematu i tam wpisywała o tych innych rzeczach , to powiedziała że tu nas już poznała i chce żebyśmy my jej odpowiadały:-D
i nie mogła zrozumieć ze na pozostałych tematach udzielaja się te same osoby:-p
 
No i widzisz madziulek udało się z suwaczkiem. Trzymam kciuki za Ciebie i dzidzię, wierzę że wszystko będzie ok!!:))):happy2:
 
Ano udalo sie udalo ale dzieki Wam mamuski:tak:Dzieki!Tez mam nadzieje,ze juz wszystko bedzie w porzadku,teraz czekam na wyniki badan genetycznych ale juz jestem spokojniejsza bo usg(rowniez to genetyczne)wyszlo oki i lekarz mowil ze juz tak powinno zostac takze jestem juz troszke spokojniejsza.Tylko zebym jesczze mogla zaczac chodzic...Poki co leze w wyrku i juz w glowke dostaje ale czegoz to sie nie wytrzyma dla tych fasolek:-)Milego wieczorku Wam zycze,ja juz odpadam po malu wiec do juterka!
 
witam witam...

co tam u was dzisiaj kobitki??

ja wstałam wyjątkowo wcześnie ;-) o 8.30:-D

moj ma wolne więc sobie na necie dzisiaj nie posiedze ;-) może później wieczorkiem..
miłego dzionka :-)
 
reklama
I ja się witam odświętnie, siedzę sobie z moimi córeczkami w domku , niestety pogoda nie nastraja do niczego.Idę dziś do siostry na iście męski obiadek, golonko z kapustą plus piwko, dla mnie oczywiście karmi:-D, ależ się objem.A teraz idę poczytać inne wątki, może coś tam skrobnę.:-D
 
Do góry