reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Ja właśnie usmażyłam naleśniki i robimy z Mamą krokiety na jutro a dzisiaj będę zajadać z dżemem:happy: w sumie właśnie zajadam.
Dzisiaj byliśmy z mężusiem w Świecie Dziecka i lataliśmy po nim jak wariaty Tyle pozytywnych emocji przy tym, że chyba będę częściej takie wypady robić
Doszliśmy do wniosku, że pokoik dla Maleństwa malujemy na śliczny pastelowy zielony kolor a do tego drewniany zestaw mebelków
I trzymajcie kciuki abyśmy przed narodzinami Maleństwa mieszkali już na swoim:happy: tak jak planujemy.
 
reklama
Mam chyba ze 20 :happy: proszę krokiety_005.jpg
 
moim zdaniem wiele tematów mogłoby być w jednym temacie "maj" czyli ogólne pogaduszki, przecież tam można pisać o wszystkim, a nie że na każdy temat zaczynać nowy wątek, rozumiem, że wizyty u lekarza to inny wątek, ale dużo tematów jest zbędnych, czasami mi się wchodzić nie chce i czytać

Co prawda, to prawda.
Ja miałabym jeszcze jedną sugestię- coby ograniczyć ilość suwaczków, bo, nie obraź się Vi, ale dwa Twoje posty i już pół strony, a stroniczki lecą.

Witam porannie

Coś dzisiaj nie mogę spać. Lało a teraz pada, a tu trza się ubrać i z psem na spacer zasuwać.

Była w pon u lekarza- pędzę na inny wątek ;)
 
Witam z samego rana:)))
Widzę,że zaczynamy się robić zrzędliwe i czepialskie i zaczyna nam wszystko przeszkadzać. Trochę szkoda,bo maiłyśmy ogólnie na forum dzielić się swoimi radościami, przeżyciami,poznawać się,ale widzę że powoli zaczynamy się ograniczać. Ja popieram zbijanie tematów bo naprawdę się powtarzają, ale suwaków to się może nie czepiajmy,dla każdej z nas one coś oznaczają i przez nie każda chciała się z innymi czymś podzielić. to chyba nie jest złe?!
 
aaniaap witam :)) mam nadzieję,że dołączysz do nas na stałe a nie tylko na czytanki:))) W którym tygodniu ciąży jesteś?
 
reklama
I ja się z wami witam. U mnie dziś piękna pogoda więc aż żyć się chce.
Dziś dzwoniłam po mój wynik z badań genetycznych i jest dobry więc tylko w piątek muszę go odebrać bo w poniedziałek mam wizytę i muszę go pokazać doktorkowi.
Ale powiem wam co mi się dziś śniło, jak nigdy do tej pory nie śniłam o dziecku porodzie i tego typu rzeczach a dziś śniło mi się że urodziałam bliżniaki dwie dziewczynki, nie widziałam ich, no i miałam cesarkę, ale po dwóch godzinach już chodziłam i wyciągali mi jakieś szwy a na dworze padał śnieg. Takie głupoty mi się dziś śniły.:-D
 
Do góry